Het vuur van... Dennis Ruiter

Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag hun klanten het beste geven wat in hen zit. In ‘Het vuur van…’ zet VVP deze mensen op een voetstuk.

Dennis Ruiter, Adviseur Financecare4you (Alkmaar)

Nadat ik tien jaar als accountmanager heb gewerkt bij een verzekeraar en inmiddels zes jaar voor mezelf, is het voor mij niet moeilijk om onderwerpen aan te snijden waar wij ons hard voor maken in de branche. FinanceCare4You is een kantoor waar korte lijnen, oprechtheid en verantwoordelijkheid voorop staan. Wij zijn geen kantoor dat een opdracht ontvangt en de relatie hiervoor bedankt, maar zijn echt aan het bouwen aan de relatie. Op geen enkele wijze maken we reclame. We groeien alleen maar van doorverwijzingen. We nemen de relatie bij de hand als het gaat om verzekeringen of een hypotheek, leggen alles uit in ‘Jip en Janneke’-taal net zolang totdat de relatie begrijpt wat we doen.

Ik merk te vaak dat medewerkers van banken en verzekeraars zich proberen te verschuilen achter de systemen of collega’s. Dit is mijn grootste ergernis in deze branche. Ik probeer deze mensen mee te nemen in de klantbeleving hoe dit overkomt op de klant. Ook met banken en verzekeraars proberen we een relatie op te bouwen, zodat het voor beide kanten makkelijker wordt om samen te werken. Een bank of verzekeraar leert het kantoor kennen en weet dan wat wij als samenwerkingspartner van hen verwachten. Laatst nog zijn we voor de vijfde keer op rij verhuisd naar een ander team bij een bank. Ongelofelijk, men is alleen maar intern gericht bezig en wij kunnen weer opnieuw beginnen een relatie op te bouwen.

Standaard is bijna niet meer van deze tijd en daarom roep ik de banken en verzekeraars op om hun verantwoordelijkheid te pakken. Zij dienen mijns inziens de medewerkers meer bevoegdheden te geven, zodat deze meer verantwoordelijkheid durven te nemen zonder hierop afgerekend te worden.

Het mooiste voorbeeld heb ik onlangs mogen ervaren. Dit betrof een geldverstrekker waarbij ik een medewerker moest uitleggen hoe zij de aanvraag diende te beoordelen. Na een afwijzing ben ik in de boom geklommen; de geldverstrekker vroeg de banden op van het telefoongesprek en er kwam een excuus. Ons motto is namelijk dat we het samen moeten doen met het belang van de relatie voorop!

‘Ons motto is dat we het samen moeten doen met het belang van de relatie voorop’

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Zelfstandige krijgt geen goede aov

Zelfstandige krijgt geen goede aov

Verzekeraars zouden meer out of the box moeten denken. Dat vindt Bas Schumacher, directeur-eigenaar van Welkom bij BAS in Bilthoven. “Het kost al moeite...

Zeven vragen aan adviseur Frits Poirot

Zeven vragen aan adviseur Frits Poirot

  1. Wat drijft je als adviseur? Wat maakt jouw vak uniek? Mijn drijfveer in mijn werk is het persoonlijk contact met mensen. Iedere klant brengt een eigen...

Local  hero... Nick Karis

Local hero... Nick Karis

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Zeven vragen aan... Dennis Jansen

Zeven vragen aan... Dennis Jansen

1. Wat drijft je als adviseur? Wat maakt jouw vak uniek? Mijn rol als financieel adviseur en directeur van Koopwoning Service Financieel in Huissen kun je vergelijken...

Ga ervan uit dat alles mogelijk is

Ga ervan uit dat alles mogelijk is

Denk out of the box, kijk over de schutting, ga ervan uit dat alles mogelijk is. Dat zijn enkele van de tips die directeur en mede-oprichter Cliff Hoffman van...

Adviseur hoeft gesprek niet woordelijk vast te leggen

Adviseur hoeft gesprek niet woordelijk vast te leggen

Van een redelijk handelend en redelijk bekwaam hypotheekadviseur kan niet worden verlangd dat ieder gesprek woordelijk wordt vastgelegd en woordelijk kan worden...