Local hero... Gijs Ubels

section1_page40_article37_1.jpg

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden benadrukt.

De mensen hier in Leek, een dorp en gemeente onder de rook van Groningen, weten dat ik financieel adviseur ben en spreken mij gewoon aan, klant of geen klant. Het geeft mensen een gerust gevoel dat ze weten met wie ze van doen hebben en dat je voor ze klaar staat. Ik heb er ook totaal geen moeite dat mensen mij ’s avonds of in het weekend bellen.

Ik houd van mijn vak en het helpen van mensen. Ik geloof dat dit ook voorwaarde is om op de lange termijn succesvol te blijven als financieel adviseur.

Leek combineert een landelijke omgeving met een uitstekend voorzieningenniveau (winkels, onderwijsaanbod en voldoende sociaal culturele en recreatieve mogelijkheden) en het ligt op een kwartier rijden van Groningen met zijn levendigheid, jeugdigheid en bedrijvigheid.

Ik ben goed op de hoogte van het wel en wee in Leek en heb veel contacten op allerlei vlakken. Ik draag graag mijn steentje bij aan de leefbaarheid als vrijwilliger. Daarnaast sponsort mijn kantoor diverse verenigingen en activiteiten zoals de voetbalvereniging en de wandelvierdaagse.

Heel recent heb ik er samen met Nh1816 voor gezorgd dat de Stichting Autisport Leek een opblaasbare voetbalboarding heeft gekregen. Hierdoor kunnen kinderen met autisme of een andere beperking in een veilig en overzichtelijk speelveld toch voetballen. Op het moment van overhandiging treed je even op de voorgrond. Dat doe ik niet graag maar het geeft mij ongelooflijk veel voldoening als ik de betreffende kinderen naar hartenlust zie voetballen. Daarnaast is de waardering die je krijgt van de kinderen en hun ouders gewoon leuk.

Door sponsoring kun je ook je gezichtsveld verbreden. Een paar jaar geleden werd ik gevraagd om een donatie te doen voor het plaatsen van een AED-wandkast. Bij de officiële ingebruikname werd gevraagd of ik ook burgerhulpverlener was. Ik moest de organisatie teleurstellen maar beloofde daar direct verandering in aan te brengen. Vervolgens heb ik een uitgebreide cursus gevolgd en ben nu gediplomeerd EHBO’er!

Adviseur Gijs Ubels (44). Is weer begonnen met muziek maken (trompet)
Kantoor Ubels Assurantiën, Leek
Opgericht 2004
Aantal medewerkers 1
Klanttevredenheidsscore onder klanten Nh 1816 9,0 bij afsluiten nieuwe verzekeringen en 9,4 bij schadeafhandeling

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os is onlangs benoemd in de Raad van Commissarissen van Nh1816 Verzekeringen. Van Os is algemeen Directeur en DGA van Schouten Zekerheid Makelaars in Assurantien. Van...

Local hero

Local hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Net als ASR eerder zegt nu ook NH1816 geen meerwaarde te zien in de site Mijnverzekeringenopeenrij.nl. Commercieel directeur Cas Verhage: "Een project dat wij al...

NH1816 passeert premieomzet 300 miljoen euro

NH1816 passeert premieomzet 300 miljoen euro

NH1816 heeft de mijlpaal bereikt van een permieomzet van 300 miljoen euro. Vier jaar geleden werd nog gevierd dat de mijlpaal van 200 miljoen euro was bereikt.   Directievoorzitter...

Local hero.... Fausto en Natasja Goossens

Local hero.... Fausto en Natasja Goossens

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Verhage: grote verzekeraars willen intermediair buitenspel zetten

Verhage: grote verzekeraars willen intermediair buitenspel zetten

"Sommige grote verzekeraars willen het intermediair volledig buitenspel zetten. Kijk naar het rapport evaluatie provisieverbod. Kijk ook naar het zelf verzonnen...