Allianz, dela, l&g, movir, nn en nh1816 winnaars Adfiz Prestatie Onderzoek

Adfiz Prestatie Onderzoek 2015

De winnaars van het Adfiz Prestatie Onderzoek 2015, uitgevoerd door GfK, zijn: Allianz (Zakelijk Schade), Movir (Zakelijk Inkomen), Legal & General (Zakelijk Pensioen), NH 1816 (Particulier Schade), Legal & General (Particulier Leven-Lijfrente), Nationale-Nederlanden (Particulier Leven-Banksparen) en Dela (Particulier Leven-ORV).

Zij leverden in hun categorie de beste kwaliteit voor de klant. De prijzen zijn uitgereikt tijdens de Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst. Adfiz: "Voor het eerst in lange tijd zien we in de breedte de tevredenheid van adviseurs over de dienstverlening van verzekeraars stijgen. Deze toename is vooral aan de dienstverlening voor de zakelijke markt toe te wijzen, maar ook de particuliere dienstverlening is verbeterd. De grootste stijging in tevredenheid van adviseurs is op het gebied van Zakelijk Pensioen."

Per onderzocht gebied is voor tien aspecten van dienstverlening de tevredenheid van adviseurs bepaald. Ook is gevraagd welk belang elk aspect volgens de adviseur heeft. Over het algemeen zijn de belangrijkste aspecten: Klantbelang centraal, Vakkundigheid van medewerkers en Snelheid administratieve verwerking en Snelheid beantwoording van vragen. Volgens Adfiz is het Prestatie Onderzoek al jaren dé inkoopbenchmark voor financieel adviseurs.

Reactie toevoegen

 

Reacties

René Vos - 15 januari 2016

"zij leverden in hun categorie de beste kwaliteit voor de klant." Dus Dela wint een Adfiz prijs voor hun begrafenispolissen? Of geldt het alleen voor de ORV? Want als het 1e geldt kan ik die prijs niet serieus nemen...

Lees meer over
Register biedt handig overzicht

Register biedt handig overzicht

Vanaf 25 mei 2018 gelden er nieuwe regels voor de bescherming van persoonsgegevens van betrokkenen. In dit stuk geeft Adfiz uitleg over het register van verwerkingsactiviteiten....

Adfiz en Verbond: verwerkersovereenkomsten niet nodig

Adfiz en Verbond: verwerkersovereenkomsten niet nodig

Verzekeraars en intermediair moeten van alles doen om zich voor te bereiden op de Algemene Verordening Gegevensbescherming (Avg), maar ze hoeven onderling geen verwerkingsovereenkomsten...

AVG: welke informatie dienen adviseurs te verstrekken?

AVG: welke informatie dienen adviseurs te verstrekken?

Vanaf 25 mei 2018 gelden er nieuwe regels voor de bescherming van persoonsgegevens van betrokkenen. In dit stuk geven we uitleg over de informatie die je moet...

Adfiz blij met zestien nieuwe leden

Adfiz blij met zestien nieuwe leden

"In 2017 keerde de ledenontwikkeling ten goede. Zestien kantoren mochten we in 2017 als nieuw lid verwelkomen. Hieronder ook een groot aantal kantoren die de meerwaarde...

Communiceer helder en simpel

Communiceer helder en simpel

Vanaf 25 mei 2018 gelden er nieuwe regels voor de bescherming van persoonsgegevens van betrokkenen. In dit stuk geven we uitleg over de informatie die je moet...

Witboek Waarde van Advies

Witboek Waarde van Advies

Adfiz roept financieel adviseurs (ook de niet-leden) op bij te dragen aan een Witboek Waarde van Advies.  Adfiz: "Op dinsdag 6 februari is de door SP, PvdA...