Aov-informatieronde voor adviseurs

aov-verzekering

Adviseurs ontvangen een aov-toolkit tijdens de landelijke informatieronde van Adfiz, AFM, Bureau D&O, Allianz, De Goudse, Klaverblad en Movir.

Volgens de organisatoren krijgen adviseurs tijdens deze bijeenkomsten alle informatie en een waardevolle toolkit in handen om AOV-advies te geven van een hoog niveau. Zij organiseren in november op vier plaatsen in Nederland informatiebijeenkomsten. Het thema van deze bijeenkomsten is: ‘Verbetering van de advieskwaliteit en de marktpositie van de financieel adviseur op het gebied van Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen’.

De bijeenkomsten vinden plaats op: 3 november in Bunnik, 10 november in Assen, 12 november in Best en 16 november in Sassenheim.  Geïnteresseerden kunnen meer informatie vinden op de website, waar men zich ook kan aanmelden.

Er zijn twee redenen waarom Adfiz, AFM, Bureau D & O en de AOV-verzekeraars de handen ineen slaan. Ten eerste is er een maatschappelijke zorg ontstaan over het omvangrijke aantal ondernemers dat geen arbeidsongeschiktheidsverzekering heeft. Veel ondernemers lijken zich er niet van bewust dat voor hen geen sociaal vangnet bestaat wanneer zij arbeidsongeschikt raken. Daarnaast blijkt uit het onderzoek naar advies over arbeidsongeschiktheidsverzekeringen van de AFM dat in de praktijk zowel bij aanbieders als bij onafhankelijke adviseurs het advies over deze verzekering sterk moet worden verbeterd. De sector heeft breed aangegeven de handschoen op te pakken en de advieskwaliteit te verbeteren.

Lees meer over
Goudse verhoogt eindleeftijd Ondernemers-AOV

Goudse verhoogt eindleeftijd Ondernemers-AOV

De Ondernemers-AOV van De Goudse kan nu ook worden afgesloten met een eindleeftijd van 68 jaar. Deze eindleeftijd is ook mogelijk voor bestaande verzekerden (tot...

Centraal Beheer: aov met kortere uitkeringsperiode

Centraal Beheer: aov met kortere uitkeringsperiode

Centraal Beheer breidt haar aov-aanbod uit met een nieuwe variant: de Kort & Krachtig AOV. Dit is een aov met een kortere uitkeringsperiode met daardoor een...

TAF biedt basis AOV

TAF biedt basis AOV

TAF heeft naast de GoedGezekerd AOV nu ook een BasisGezekerd AOV gelanceerd. Dit in samenwerking met verzekeraars iptiQ. Directeur Nicole Hollander: “Driekwart...

Movir versoepelt acceptatiebeleid agrariërs

Movir versoepelt acceptatiebeleid agrariërs

Movir accepteert aov-aanvragen van agrariërs tot een verzekerd jaarbedrag van 30.000 euro voortaan zonder enige onderbouwing van het inkomen. Movir-directeur...

Movir introduceert aov met eindleeftijd 68 jaar

Movir introduceert aov met eindleeftijd 68 jaar

Movir biedt voortaan de mogelijkheid om de individuele arbeidsongeschiktheidsverzekeringen af te sluiten met eindleeftijd 68 jaar. Daarmee biedt Movir volgens eigen...

Aov verplicht stellen voor zzp'er

Aov verplicht stellen voor zzp'er

Tweederde van de Nederlanders vindt dat zzp'ers verplicht moeten worden zichzelf te verzekeren tegen arbeidsongeschiktheid. Dat blijkt uit onafhankelijk onderzoek...