Arcadis naar Het nederlandse Pensioenfonds

Arcadis logo Twitter

Stichting Pensioenfonds Arcadis Nederland verplaatst haar pensioenregeling naar Het nederlandse pensioenfonds.

De collectieve waardeoverdracht van de pensioenregeling van Arcadis Nederland bedraagt circa 1,1 miljard euro.
De pensioenaanspraken van het Arcadis Pensioenfonds worden ondergebracht in een eigen kring bij Het nederlandse pensioenfonds. Deze kring krijgt een eigen belanghebbendenorgaan met vertegenwoordigers van werkgever, medewerkers en gepensioneerden. In totaal gaat het om ruim 7.900 deelnemers, waaronder 2.100 actieve, 3.200 niet-actieve deelnemers en ongeveer 2.600 pensioengerechtigden.
Bram Mommers, voorzitter van het Arcadis Pensioenfonds: "Een eigen ondernemingspensioenfonds past steeds minder bij deze tijd. Door onder meer nieuwe en steeds ingewikkeldere wettelijke regelingen nemen de inspanningen, risico’s en uitvoeringskosten toe, terwijl de voordelen zoals de mogelijkheid van een onderscheidende pensioenregeling afnemen."

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over