ASR levert bewijs in nieuwe campagne

asr campagne 2016-2017

De opmerkelijke cammpagne van ASR met rapper Sticks krijgt een vervolg. Na 'het andere verhaal' volgt nu 'het andere bewijs'. Naast Sticks doen ook Katja Schuurman, Eddy van Wessel en Wanda de Kanter mee aan deze campagne

In de nieuwe campagne, vanaf zaterdag op televisie, legt Sticks samen met drie deskundigen uit waarom het voor een verzekeraar belangrijk is om niet te investeren in zaken waar niemand achter kan staan. Hij vertelt samen met Katja Schuurman, Eddy van Wessel en Wanda de Kanter dat hij niet wil dat zijn premiegeld wordt geïnvesteerd in kinderarbeid, wapenhandel en de tabaksindustrie.

Waarom is gekozen voor deze mensen? Katja Schuurman maakt zich sterk voor duurzame producten, gefabriceerd zonder kinderhanden. Eddy van Wessel, oorlogsfotograaf, bezoekt al vijfentwintig jaar alle brandhaarden in de wereld en vertelt welke desastreuze gevolgen de wapenhandel heeft. Wanda de Kanter, longarts, vertelt over wat ze dagelijks in haar spreekkamer ziet en over de gevolgen van roken wereldwijd. "We laten met deze campagne zien dat we duidelijke keuzes maken in onze investeringen. Wij investeren geen premiegeld in kinderarbeid, wapenhandel en de tabaksindustrie. Op die terreinen zijn we al die verzekeraar waar je graag verzekerd bent", aldus ASR.
 

Lees meer over
ASR verhoogt premies inboedel- en woonhuispolissen

ASR verhoogt premies inboedel- en woonhuispolissen

ASR verhoogt de premies van de Inboedel- en Woonhuisverzekeringen in het oude Voordeelpakket met 5 procent. Uitleg ASR: "In de afgelopen jaren heeft a.s.r. meer...

ASR Leven Individueel beperkt verkoop tot orv

ASR Leven Individueel beperkt verkoop tot orv

ASR stopt met de verkoop van individuele levensverzekeringen anders dan overlijdensrisicopolissen. Dat schrijft de maatschappij in Attent voor financieel adviseurs. ASR:...

Staat verkoopt resterende belang in ASR

Staat verkoopt resterende belang in ASR

De Staat verkoopt haar laatste belang (20,5 procent) in ASR.  NLFI bood de aandelen woensdag aan via een ‘accelerated bookbuilding offering’ aan...

Digitaal nagemaakte factuur baat fraudeur niet

Digitaal nagemaakte factuur baat fraudeur niet

De digitalisering van de samenleving helpt verzekeraars bij de opsporing van fraude, maar ook fraudeurs maken gebruik van de moderne technologie. In de Volkskrant...

Arcadis naar Het nederlandse Pensioenfonds

Arcadis naar Het nederlandse Pensioenfonds

Stichting Pensioenfonds Arcadis Nederland verplaatst haar pensioenregeling naar Het nederlandse pensioenfonds. De collectieve waardeoverdracht van de pensioenregeling...

Asr lanceert Veilig vliegen app voor drones

Asr lanceert Veilig vliegen app voor drones

ASR introduceert de Vlieg Veilig app, een app die onder meer aangeeft waar wel en niet mag worden gevlogen met een drone. De app is nu nog alleen beschikbaar voor...