Avéro Achmea lanceert Uitkomstzeker Pensioen

Gideon Lamot

Avéro Achmea heeft het Uitkomstzeker Pensioen gelanceerd met een Collectieve Defined Contribution (CDC)-optie.

Dit is een uitkeringsovereenkomst op basis van middelloon waarbij het beschikbare budget van de werkgever het uitgangspunt is. Gideon Lamot, senior marktmanager Pensioen: "“Werkgevers moeten bij deze overstap natuurlijk rekening houden met de wensen van hun medewerkers en de toezeggingen die zijn gedaan in het verleden. We merken daarbij dat veel werknemers nog graag garanties zien in hun pensioen. Dit is vaak uit onwetendheid omdat zij meestal niet bekend zijn met de bijbehorende kosten voor deze pensioengaranties en het negatieve effect op
hun uiteindelijke pensioen.” “De stap richting een beschikbare premieregeling is vaak ook niet ineens gezet. Wij willen hierbij helpen en bieden (naast onze middelloonregelingen en beschikbare premieregelingen) nu ook een tussenoplossing aan: het Uitkomstzeker Pensioen met CDC-optie. Voor veel werkgevers is dit een stap richting een houdbaar en betaalbaar pensioen. Welke pensioenregeling uiteindelijk het meest passend is hangt af van de individuele bedrijfssituatie. Deze stap richting een houdbaar en betaalbaar pensioen is niet voor iedere werkgever hetzelfde. Hierbij is een goed advies van toegevoegde waarde.”"
 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over