Axent biedt voorschot voor laatste wens

Doodskist 2

Axent  heeft haar uitvaartverzekering uitgebreid met een dekking die klanten de mogelijkheid biedt eenmalig een voorschot te ontvangen, waardoor de laatste wens of zorgbehoefte werkelijkheid kan worden.

Volgens Axent staat het doel van deze dekkingsuitbreiding in lijn met de missie om alle klanten persoonlijke keuzevrijheid te bieden. Eén van die verbeteringen is de dekking bij terminale ziekte. De dekking is baanbrekend in de uitvaartmarkt en stelt traditionelere uitvaartverzekeringen op de proef. Met de terminale ziekte dekking kan men aanspraak maken op een deel van de uitkering alvorens je komt te overlijden.
Product Manager Danny Mulder: “Wanneer je terminaal ziek wordt verklaard breekt er een zware periode aan dat in het teken staat van afscheid nemen. Wij willen ook in deze situatie financiële hulp bieden. Bij ons heb je de keuze om niet te hoeven kiezen.”

Reactie toevoegen