Brancheorganisaties bieden pe-standpunt aan politiek aan

De intermediairorganisaties bieden dinsdag aan de Vaste Tweede-Kamercommissie voor Financiën hun standpunt inzake het PE-examen aan. Ondertussen kan de PE-petitie nog steeds worden ondertekend. De organisaties roepen adviseurs op om vooral ook hun medewerkers te vragen de petitie te ondertekenen. De petitie was maandagochtend 6.170 keer ondertekend.

Bij het gezamenlijke optreden dinsdag zal CFD haar contra expertiserapporten overhandigen en namens de NVGA, NVF en de Ovfd zal Adfiz de door hen in gezamenlijkheid opgestelde consultatiereactie aanbieden. "Met dit gezamenlijke initiatief nemen de brancheorganisaties collectief afstand van de PE-herinrichtingsplannen m.b.t. het voorgenomen PE-inhaalexamen en periodieke PE-examens", laat CFD-voorzitter Edwin Herdink weten.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Rob van Horssen - 27 mei 2013

Ja zeker, hulde. Maar het gaat pas echt werken als er 6.170 adviseurs bereid zijn om het werk één dag te laten "vallen" en met z'n allen naar Den Haag te gaan. Ook wij moeten maar eens zo hard op de "tam tam" slaan dat de landelijke pers (en niet alleen de vakpers) hierbij aanwezig zal zijn en er echt een discussie op gang komt die niet alleen in de "achterkamertjes" zal plaatsvinden. Genoeg is genoeg. Kunnen de intermediairorganisaties alle ondertekenaars van de petitie niet ook nog concreet de vraag stellen of ze mee gaan naar Den Haag? Laten we a.u.b. nu echt een manifestatie organiseren die zijn weerga niet kent. Ik ga mee....

Leo Tol - 24 mei 2013

Hulde voor het gezamenlijke optreden!

Richard Stuivenberg - 24 mei 2013

Wanneer de gezamenlijke brancheorganisaties niet achter de herinrichting staan wat is dan het argument en de rechtvaardiging van het college deskundigheid om hieraan vast te houden?

Lees meer over
Bitcoin als bindmiddel?

Bitcoin als bindmiddel?

CFD kondigde onlangs de introductie aan van een cryptomunt, de morecoin. Het bleek een 1-aprilgrap. Maar zou zo’n munt werkelijk iets toevoegen in de financiële...

CFD wil dat minister conclusies provisieverbod heroverweegt

CFD wil dat minister conclusies provisieverbod heroverweegt

"Wat is het volgende balletje dat het Verbond van Verzekeraars gaat opwerpen? Dat de eerbiedigende werking van doorlopende provisie maar moet worden afgeschaft omdat...

Aegon gaat gesprek met CFD aan over 'Mijn Aegon'

Aegon gaat gesprek met CFD aan over 'Mijn Aegon'

Aegon accepteert de uitnodiging van de Commissie CFD om de dialoog aan te gaan over 'Mijn Aegon'. CFD is van mening dat Aegon het intermediair links laat liggen....

Afm: merendeel adviseurs gaat goed om met provisieverbod

Afm: merendeel adviseurs gaat goed om met provisieverbod

“Het overgrote merendeel van de adviseurs gaat goed om met het provisieverbod. Slechts een klein deel, en dat hebben we altijd benadrukt, declareert bewust...

Cfd: PE-plannen doodsteek voor adviseurs

Cfd: PE-plannen doodsteek voor adviseurs

De Commissie CFD heeft de vaste Kamercommissie voor Financiën dringend verzocht om niet akkoord te gaan met de PE-plannen zoals deze in Bgfo3 zijn opgenomen...

Commissie CFD eist politiek ingrijpen bij rabobank

Commissie CFD eist politiek ingrijpen bij rabobank

De Commissie CFD heeft de politiek verzocht om in te grijpen in het "ongeoorloofd marktgedrag van Rabobank". Voorzitter Edwin Herdink  heeft de vaste...