Brancheorganisaties bieden pe-standpunt aan politiek aan

De intermediairorganisaties bieden dinsdag aan de Vaste Tweede-Kamercommissie voor Financiën hun standpunt inzake het PE-examen aan. Ondertussen kan de PE-petitie nog steeds worden ondertekend. De organisaties roepen adviseurs op om vooral ook hun medewerkers te vragen de petitie te ondertekenen. De petitie was maandagochtend 6.170 keer ondertekend.

Bij het gezamenlijke optreden dinsdag zal CFD haar contra expertiserapporten overhandigen en namens de NVGA, NVF en de Ovfd zal Adfiz de door hen in gezamenlijkheid opgestelde consultatiereactie aanbieden. "Met dit gezamenlijke initiatief nemen de brancheorganisaties collectief afstand van de PE-herinrichtingsplannen m.b.t. het voorgenomen PE-inhaalexamen en periodieke PE-examens", laat CFD-voorzitter Edwin Herdink weten.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Rob van Horssen - 27 mei 2013

Ja zeker, hulde. Maar het gaat pas echt werken als er 6.170 adviseurs bereid zijn om het werk één dag te laten "vallen" en met z'n allen naar Den Haag te gaan. Ook wij moeten maar eens zo hard op de "tam tam" slaan dat de landelijke pers (en niet alleen de vakpers) hierbij aanwezig zal zijn en er echt een discussie op gang komt die niet alleen in de "achterkamertjes" zal plaatsvinden. Genoeg is genoeg. Kunnen de intermediairorganisaties alle ondertekenaars van de petitie niet ook nog concreet de vraag stellen of ze mee gaan naar Den Haag? Laten we a.u.b. nu echt een manifestatie organiseren die zijn weerga niet kent. Ik ga mee....

Leo Tol - 24 mei 2013

Hulde voor het gezamenlijke optreden!

Richard Stuivenberg - 24 mei 2013

Wanneer de gezamenlijke brancheorganisaties niet achter de herinrichting staan wat is dan het argument en de rechtvaardiging van het college deskundigheid om hieraan vast te houden?

Lees meer over
Wiertsema: blijf onverzekerbare risico's melden

Wiertsema: blijf onverzekerbare risico's melden

“Verzekeraars gooien complete risico’s eruit. Het aanbod verschraalt", aldus Enno Wiertsema, directeur van Adfiz, op het Zakelijk Platform in Maarssen...

Stappenplan Adfiz ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid

Stappenplan Adfiz ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid

Adfiz heeft op verzoek van Radar een stappenplan gemaakt hoe men na een scheiding ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid het beste kan regelen. Afgelopen maandag...

Adfiz: checklist IDD

Adfiz: checklist IDD

Adfiz heeft een checklist IDD toegevoegd aan haar Europa Portaal. De checklist is ook toegankelijk voor niet-leden. Adfiz: "Vorige week hebben we ons Europa Portaal...

Samen zaken in beweging zetten

Samen zaken in beweging zetten

"Het is belangrijk dat we het met elkaar blijven hebben over wat we om ons heen zien gebeuren binnen de branche. En dat we onszelf daarover een mening vormen, die...

Onderzoek naar autodealerpolissen

Onderzoek naar autodealerpolissen

Adfiz is een onderzoek gestart naar autodealerpolissen. De organisatie op haar website: "Met enige regelmaat ontvangen we klachten over autodealerpolissen die via...

Adfiz: verwerken BSN door adviseurs niet verboden

Adfiz: verwerken BSN door adviseurs niet verboden

Aangezien hierover veel vragen blijven bestaan, licht Adfiz toe hoe het wel zit met het BSN-nummer en de AVG. In juli antwoordde het ministerie van Financiën...