Cfd kiest voor mix van lobby en actie

Edwin Herdink in Tweede Kamer 4 juni 2015 TB

CFD kiest bewust voor een mix van lobby en actie. Zo reageert CFD-voorzitter Edwin Herdink in de nieuwsbrief van Stichting Odin op een recente uitspraak van de nieuwe Adfiz-voorzitter Wim Heeres dat Den Haag zonder Adfiz geen gesprekspartner zou hebben.

Stichting Odin vraagt Herdink: "Adfiz noemde jullie laatst een protestclub. Zijn jullie dat ook?"

Herdink antwoordt daarop: "Ik was zelf ook verbaasd over die uitspraak. Als Adfiz daarmee bedoelt dat wij ons meer dan de collega's op belangrijke events laten zien, dan is dat een juiste waarneming. Ik begrijp dat Adfiz de behartiging hoofdzakelijk via de lobby wil doen. Dat is natuurlijk een prima keuze en respecteren en waarderen wij ook. Maar de CFD kiest heel bewust voor een mix. Ik bedoel dan de mix tussen media, fysiek aanwezig zijn op belangrijke events en de lobby. En soms met scherpe tong. Als je het afmeet aan resultaten en ledengroei, dan zitten we op de goede weg."

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - 19 juni 2015

Edwin bedankt voor je inzet, en ja de CFD is laagdrempelig en wordt geleid door vak mensen en niet door directeuren die nog nooit bij en gewone klant aan tafel hebben gezeten. En ja lobby is helaas de enige methode om iets in dit land klaar te krijgen en dat is erg gevaarlijk vindt ik wat wie het meest schuift is waarschijnlijk in het voordeel, en dat kun je zien bij het beleid wat uit den Haag komt. Dus is actie ook een goed middel. Ik ga verder me hard werken om nog een kans te hebben om mijn pensioen te halen, En dan weg uit dit land. PS nou lid worden van de CFD want samen staan we sterk. Geert Sijbring

Albert van der Poll - 16 juni 2015

@ Jeffrey, het was me niet opgevallen, maar het is een goed punt! In de wandelgangen hoor ik nogal eens dat onze ongeorganiseerdheid en verdeelheid niet in ons voordeel werkt. CFD is zo laagdrempelig, daar kan toch iedereen lid van worden, de kosten kunnen dan geen bezwaar zijn, dan is meteen de organisatiegraad een stuk hoger.

Jeffrey Leichel - 16 juni 2015

Nu we het toch over de CFD hebben. Ik heb afgelopen week mijn assessment gedaan bij de AFM, nu Marktmonitor geheten. Ook dit jaar weer de vraag: "Bij welke organisaties bent u aangesloten?" En ook dit jaar ontbreekt WEER de CFD. Het zou de AFM sieren dit onmiddellijk aan te passen. Gelijk speelveld en zo.

Nico van Koesveld - 15 juni 2015

Alleen met pappen en nathouden, zoals de ouderwetse lobby van Adfiz is geweest, schieten we weinig mee op. Getuige ook het terug lopende ledenaantal, sluit Adfiz onvoldoende aan wat de markt wil. Tijd van enkel lobbyen is voorbij. Je mag in deze tijd zeker actiematig van je laten horen en dat mag ook met stevige taal en eventueel aangevuld met acties. Wim Heeres kan beter eerst stevig de bezem door de eigen club halen en veel meer samenwerken met CFD. Het zijn andere tijden.

Ton Gabriëls - 15 juni 2015

Beste collega's, Volgens mij weet onze CFD voorzitter Edwin Herdink (als geen ander) duidelijk te maken wat de problemen zijn in / voor onze branche. Edwin geeft de mensen waarom het gaat een gezicht (ook in 070). Hopelijk wil Adfiz / Wim Heeres wat vaker samen optrekken met CFD, want het denken in 2 groepen doet onze branche (op den duur) geen goed. Collega's sluit je aan bij Adfiz / CFD / ............... en laat je horen. Nu worden we als makke lammeren naar de slachtbank gedreven en als we nog even wachten .......................... Allen veel wijsheid en Edwin BEDANKT!!

Lees meer over
"Stop met demoniseren schadeprovisie"

"Stop met demoniseren schadeprovisie"

"Schadeverzekeringsprovisie en kosten voor financieel advies zijn twee totaal verschillende onderwerpen, die moet en kun je niet met elkaar verweven." Aldus CFD-voorzitter...

Brandbrief brancheorganisaties over verwerken BSN

Brandbrief brancheorganisaties over verwerken BSN

Verschaf onafhankelijk adviseurs zekerheid over het verwerken van het BSN. "Indien zij dit niet kunnen verwerken, betekent dit dat ze voor een groot aantal financiële...

AVG-PraktijkPakket CFD beschikbaar

AVG-PraktijkPakket CFD beschikbaar

Binnen uren na het uitbrengen van het persbericht dat CFD haar AVG-PraktijkPakket beschikbaar heeft, werden al ruim 150 meldingen geregistreerd. Aldus CFD-voorzitter...

CFD komt met AVG-PraktijkPakket

CFD komt met AVG-PraktijkPakket

CFD heeft speciaal voor het kleine en middelgrote intermediair het 'AVG-PraktijkPakket' ontwikkeld. Het pakket bestaat uit drie modules, die ieder individueel kunnen...

Bitcoin als bindmiddel?

Bitcoin als bindmiddel?

CFD kondigde onlangs de introductie aan van een cryptomunt, de morecoin. Het bleek een 1-aprilgrap. Maar zou zo’n munt werkelijk iets toevoegen in de financiële...

CFD met 'mail to mail' campagne op jacht naar meer donateurs

CFD met 'mail to mail' campagne op jacht naar meer donateurs

Met een 'mail to mail'-campagne wil CFD doorgroeien van de huidige 400 naar minimaal duizend donateurs. CFD-voorzitter Edwin Herdink: "In de komende dagen ontvangen...