Cfd kiest voor mix van lobby en actie

Edwin Herdink in Tweede Kamer 4 juni 2015 TB

CFD kiest bewust voor een mix van lobby en actie. Zo reageert CFD-voorzitter Edwin Herdink in de nieuwsbrief van Stichting Odin op een recente uitspraak van de nieuwe Adfiz-voorzitter Wim Heeres dat Den Haag zonder Adfiz geen gesprekspartner zou hebben.

Stichting Odin vraagt Herdink: "Adfiz noemde jullie laatst een protestclub. Zijn jullie dat ook?"

Herdink antwoordt daarop: "Ik was zelf ook verbaasd over die uitspraak. Als Adfiz daarmee bedoelt dat wij ons meer dan de collega's op belangrijke events laten zien, dan is dat een juiste waarneming. Ik begrijp dat Adfiz de behartiging hoofdzakelijk via de lobby wil doen. Dat is natuurlijk een prima keuze en respecteren en waarderen wij ook. Maar de CFD kiest heel bewust voor een mix. Ik bedoel dan de mix tussen media, fysiek aanwezig zijn op belangrijke events en de lobby. En soms met scherpe tong. Als je het afmeet aan resultaten en ledengroei, dan zitten we op de goede weg."

Lees meer over

Reacties

Geert Sijbring 19 juni 2015

Edwin bedankt voor je inzet, en ja de CFD is laagdrempelig en wordt geleid door vak mensen en niet door directeuren die nog nooit bij en gewone klant aan tafel hebben gezeten. En ja lobby is helaas de enige methode om iets in dit land klaar te krijgen en dat is erg gevaarlijk vindt ik wat wie het meest schuift is waarschijnlijk in het voordeel, en dat kun je zien bij het beleid wat uit den Haag komt. Dus is actie ook een goed middel. Ik ga verder me hard werken om nog een kans te hebben om mijn pensioen te halen, En dan weg uit dit land. PS nou lid worden van de CFD want samen staan we sterk. Geert Sijbring

Jeffrey Leichel 16 juni 2015

Nu we het toch over de CFD hebben. Ik heb afgelopen week mijn assessment gedaan bij de AFM, nu Marktmonitor geheten. Ook dit jaar weer de vraag: "Bij welke organisaties bent u aangesloten?" En ook dit jaar ontbreekt WEER de CFD. Het zou de AFM sieren dit onmiddellijk aan te passen. Gelijk speelveld en zo.

Albert van der Poll 16 juni 2015

@ Jeffrey, het was me niet opgevallen, maar het is een goed punt! In de wandelgangen hoor ik nogal eens dat onze ongeorganiseerdheid en verdeelheid niet in ons voordeel werkt. CFD is zo laagdrempelig, daar kan toch iedereen lid van worden, de kosten kunnen dan geen bezwaar zijn, dan is meteen de organisatiegraad een stuk hoger.

Nico van Koesveld 15 juni 2015

Alleen met pappen en nathouden, zoals de ouderwetse lobby van Adfiz is geweest, schieten we weinig mee op. Getuige ook het terug lopende ledenaantal, sluit Adfiz onvoldoende aan wat de markt wil. Tijd van enkel lobbyen is voorbij. Je mag in deze tijd zeker actiematig van je laten horen en dat mag ook met stevige taal en eventueel aangevuld met acties. Wim Heeres kan beter eerst stevig de bezem door de eigen club halen en veel meer samenwerken met CFD. Het zijn andere tijden.

Ton Gabriëls 15 juni 2015

Beste collega's, Volgens mij weet onze CFD voorzitter Edwin Herdink (als geen ander) duidelijk te maken wat de problemen zijn in / voor onze branche. Edwin geeft de mensen waarom het gaat een gezicht (ook in 070). Hopelijk wil Adfiz / Wim Heeres wat vaker samen optrekken met CFD, want het denken in 2 groepen doet onze branche (op den duur) geen goed. Collega's sluit je aan bij Adfiz / CFD / ............... en laat je horen. Nu worden we als makke lammeren naar de slachtbank gedreven en als we nog even wachten .......................... Allen veel wijsheid en Edwin BEDANKT!!

CFD pleit voor eerlijke inkoopprijs

CFD pleit voor eerlijke inkoopprijs

Verlaging van de assurantiebelasting zou mooi zijn, maar voor de positie van de financieel adviseur is het veel wenselijker dat er een eerlijke inkoopprijs komt....

Hosted.nl nieuwste partner CFD

Hosted.nl nieuwste partner CFD

Hosted.nl is de nieuwste partner die is toegevoegd aan de CFD Business Blueprint. CFD-leden ontvangen een korting op de normale prijzen, waardoor een zelfstandig...

CFD haalt fel uit naar AFM

CFD haalt fel uit naar AFM

Adviseursorganisatie CFD haalt in felle bewoordingen uit naar de AFM, die pleit voor actieve provisietransprantie bij schadeverzekeringen. CFD "weet uit eigen intern...

CFD onderzoekt stopzetten provisiebetalingen

CFD onderzoekt stopzetten provisiebetalingen

CFD onderzoekt het stopzetten door Brand New Day van provisiebetalingen na overname van beleggingsrekeningen van Allianz.  CFD-voorzitter Edwin Herdink: "Er...

John de Wolf op CFD Future Day: "Probeer constant nieuwe dingen uit"

John de Wolf op CFD Future Day: "Probeer constant nieuwe dingen uit"

Regels verstikken de creativiteit. En probeer constant nieuwe dingen uit. Dat gaf oud-voetballer John de Wolf mee aan de circa 60 deelnemers van de eerste van de...

John de Wolf sluit eerste Future Day 2017 CFD af

John de Wolf sluit eerste Future Day 2017 CFD af

John de Wolf sluit de eerste van de Future Days 2017 van CFD af. CFD trapt de Future Days af op 10 oktober in Groningen. CFD-voorzitter Edwin Herdink: "De Future...