Consument aan roer in nieuwe uitvaartpolis Yarden

Serge Evers (Yarden)

In de nieuwe Mijn Laatste Wensen uitvaartverzekering van Yarden heeft de consument zelf de regie over de besteding van het uit te keren bedrag.

Zo kan hij kiezen tussen een vergoeding in natura, kapitaal of een combinatie van beide. "Mijn Laatste Wensen uitvaartverzekering biedt de flexibiliteit om op ieder gewenst moment zelf te bepalen hoe het verzekerde bedrag uitgekeerd moet worden. Hiermee kunnen financieel adviseurs de consument een product aanbieden dat een leven lang goed blijft aansluiten op diens wensen en situatie", zegt directeur Serge Evers van Yarden Uitvaartverzekeringen.

De voorkeur is dagelijks aanpasbaar aan de veranderde wensen of situatie van de consument, een leven lang. Bovendien kan de consument een voorschot op het verzekerde bedrag laten uitkeren, om bijvoorbeeld extra zorg in te kopen of om de laatste wensen in vervulling te laten gaan als men terminaal ziek is. Hiermee biedt Yarden "de adviseur een product dat inspeelt op de zelfredzaamheid van de (zorg)consument".

Naast het voordeel van flexibiliteit biedt Mijn Laatste Wensen uitvaartverzekering nog een paar andere voordelen. De premie voor Kapitaal en Naturasommen is gelijk en kent volgens eigen zeggen een scherpe prijsstelling. Kinderen zijn (in plaats van tot 18 jaar) nu gratis meeverzekerd tot 21 jaar. Klanten van Yarden Uitvaartverzekeringen zijn automatisch lid van Yarden Vereniging en hebben zo toegang tot de vele voorlichtings- en bewustwordingsbijeenkomsten en nazorg-activiteiten. Daarnaast komen leden van de vereniging in aanmerking voor tien procent Ledenvoordeel wanneer de uitvaart door Yarden Uitvaartzorg wordt uitgevoerd.

 

Lees meer over
Helft mensen heeft uitvaartpolis met te lage dekking

Helft mensen heeft uitvaartpolis met te lage dekking

Een uitvaartverzekering is volgens 68 procent van de door Monuta ondervraagden een belangrijke, zo niet noodzakelijke verzekering. Daarmee komt de uitvaartverzekering...

Voor het eerst sinds provisieverbod stabiliseren advieskosten uitvaartpolissen

Voor het eerst sinds provisieverbod stabiliseren advieskosten uitvaartpolissen

 Voor het eerst sinds het provisieverbod stabiliseren de advieskosten voor een uitvaartverzekering. De kosten van een serviceabonnement daalden fors, aldus...

Advieskosten uitvaartverzekering opnieuw gedaald

Advieskosten uitvaartverzekering opnieuw gedaald

De gemiddele advieskosten voor uitvaartverzekeringen zijn in 2015 met 13 procent gedaald. Bij intermediairs die met een vaste fee werken, betaalde een klant vorig...

"Maak uitvaart onderdeel van integraal advies"

"Maak uitvaart onderdeel van integraal advies"

"Beschouw de uitvaartverzekering als een dienst waar je klanten mee kunt helpen in plaats van een product dat je wilt verkopen." Die boodschap geeft onderzoeker...

Consumentenbond looft uitvaartpolis Dela

Consumentenbond looft uitvaartpolis Dela

Uit een vergelijkend onderzoek van de Consumentenbond is gebleken dat de uitvaartpolissen van Dela als beste uit de bus komen. De afgelopen acht jaar heeft de Consumentenbond...

Nieuwste uitvaartpolisrel nog niet begraven

Nieuwste uitvaartpolisrel nog niet begraven

Het artikel 'Bijbetalen voor uitvaartpolis' in de jongste Geldgids heeft inmiddels geleid tot Kamervragen van de PvdA'er Henk Nijboer. Terwijl het Verbond van Verzekeraars...