DAS helpt bij verlagen advocaatkosten

DAS Logo

Rechtsbijstandverzekeraar DAS strijdt voor een betaalbare toegang tot het recht. Iedereen die een advocaat inschakelt kan gratis een beroep doen op DAS om goede afspraken te maken over de advocaatkosten.

In veel gevallen weten klanten tevoren niet hoeveel uren hun advocaat denkt te gaan besteden aan hun zaak. Lang niet alle advocaten geven vooraf duidelijk aan wat een zaak gaat kosten zodat klanten niet weten waar ze aan toe zijn. Dat veroorzaakt onzekerheid en betekent dat het lastig is in te schatten of je wel een advocaat moet inschakelen.Naar eigen zeggen heeft DAS veel ervaring met het bewaken van advocaatkosten. Vanaf vandaag stelt DAS deze expertise ter beschikking aan alle particulieren en bedrijven zonder rechtsbijstandverzekering die zélf moeten onderhandelen met hun advocaat. Aan de nieuwe service van DAS zijn geen kosten verbonden.

Reactie toevoegen