Delta Lloyd biedt fiscale app voor pensioenberekeningen

Apps

Delta Lloyd is naar eigen zeggen de eerste verzekeraar die een fiscale app heeft geïntroduceerd om pensioenberekeningen te maken.

Met deze app kunnen pensioenprofessionals flexibele pensioenmogelijkheden, zoals uitruil of eerder met pensioen gaan, gemakkelijk berekenen. De app helpt het pensioeninzicht te vergroten en biedt de pensioenprofessionals ondersteuning met kennis, deskundigheid en gemak. De app is gratis te downloaden in de App Store of Google Play Store. Sinds de lancering begin juli is de app 5000 keer gedownload.

Delta Lloyd onderschrijft de visie van minister Kamp om digitale informatieverstrekking uit te breiden. De introductie van de app past in de visie van Delta Lloyd dat het pensioenbewustzijn onder deelnemers omhoog kan, door eenvoudige en toegankelijke pensioencommunicatie. Het inzetten van digitale pensioencommunicatie speelt hierin een belangrijke rol. De app heeft de volgende berekeningsmogelijkheden: uitruil en inruil van ouderdomspensioen en partnerpensioen, vervroegen of uitstellen van pensioen, in deeltijd met pensioen (langer doorwerken of gedeeltelijk eerder stoppen) en bepalen van netto pensioen. Naast de berekeningen bevat de app ook alle belangrijke fiscale feiten en cijfers over pensioenen, relevante pensioenwebsites en informatie over onze fiscaal juridische service.

 

Lees meer over
Niek Hoek wil naar de beurs

Niek Hoek wil naar de beurs

Niek Hoek (voormalig topman Delta Lloyd) en Stephan Nanninga (voormalig topman SHV) willen met Dutch Star Companies One naar de beurs om een Nederlands bedrijf over...

Sander Kernkamp nieuwe ceo ABN Amro Verzekeringen

Sander Kernkamp nieuwe ceo ABN Amro Verzekeringen

Sander Kernkamp (46) is benoemd tot ceo van ABN Amro Verzekeringen. Kernkamp volgt Hanneke Jukema op, die eerder heeft besloten om een nieuwe uitdaging te zoeken...

NN group: klanten gebaat bij overname Delta Lloyd

NN group: klanten gebaat bij overname Delta Lloyd

NN Group zag in het eerste kwartaal van 2017 het netto resultaat met 61 procent stijgen tot 435 miljoen euro. "We geloven dat het samenvoegen van de activiteiten...

Stichting Woekerrente dreigt met miljoenenclaim

Stichting Woekerrente dreigt met miljoenenclaim

Stichitng Woekerrente eist dat huiseigenaren die een te hoge rente hebben betaald voor hun hypotheek hun teveel betaalde rente terugkrijgen. Hypotheekverstrekkers...

Juridische fusie nn-delta Lloyd uiterlijk 3 augustus

Juridische fusie nn-delta Lloyd uiterlijk 3 augustus

NN Group verwacht de juridische fusie met Delta Lloyd af te ronden op uiterlijk 3 augustus. Dat schrijft het concern in een persbericht, dat verder weinig nieuws...

Nn Group houdt 93,3 procent van Delta Lloyd

Nn Group houdt 93,3 procent van Delta Lloyd

NN Group houdt inmiddels 93,3 procent van de aandelen Delta Lloyd. Dit na het aflopen van de zogeheten na-aanmeldingstermijn, waarin nog 61 miljoen aandelen of 13,4...