Deposito nog vaak automatisch verlengd

Hand met euro's

Zeven Nederlandse spaarbanken verlengen nog steeds automatisch de deposito's van spaarders aan het einde van de looptijd. “Een zeer klantonvriendelijke gang van zaken”, vindt Spaarrente.nl.
 

Bij de meeste banken wordt het geld dat de spaarder op het deposito heeft staan aan het einde van de looptijd samen met de nog verschuldigde rente van de bank op de tegenrekening van de klant gestort. Maar Credit Europe, DHB Bank, Garantibank, Friesland Bank, SNS Bank, The Economy Bank (TEB) en YapiKredi Bank geven volgens Spaarrente.nl in hun voorwaarden aan het deposito automatisch door te laten lopen. Zij verlengen de looptijd van het deposito automatisch met dezelfde looptijd, tenzij de spaarder schriftelijk aan de bank laat weten dit niet te willen.
 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Peter Dirks - Midden Brabant Advies - 21 augustus 2012

Wij bellen onze klanten enkele dagen voor afloop van de deposito-termijn. Klant is koning en ontvangt ook nog ens de hoogste rente die in nederland verkrijgbaar is. RegioBank MIDDEN BRABANT ADVIES | 013-5212001.