Expertise met 360 graden virtual reality

Cunningham Lindsey logo

Cunningham Lindsey is gestart met het vastleggen van de situatie op de schade- en/of ongevalslocatie met 360 graden virtual reality opname als bijlage bij het expertiserapport.

 

Cunningham Lindsey: "De 360 graden camera's zijn in gebruik genomen om op een locatie zowel 360 graden foto's als video's te kunnen maken als bijlage bij het expertiserapport. Een schadebehandelaar kan op zo'n manier meekijken met de expert. Wij maken het op deze manier mogelijk om écht mee rond te kijken in een fabriek, op een bouwterrein of in een haven. De expert kan met de virtual reality camera bij een eerste schade ter plaatse de overige risico's in kaart brengen. De beelden zijn uitstekend te zien op een pc, laptop, smartphone en tablet."

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Overname Cunningham Lindsey door Sedgwick feit

Overname Cunningham Lindsey door Sedgwick feit

De overname wereldwijd van Cunningham Lindsey door Sedgwick Claims Management Services is afgerond. Na een overgangsperiode zal het Nederlandse bedrijf voortaan...