Flexx van das: juridische hulp zonder verzekering

Toga advocaat

DAS introduceert 'Flexx van DAS', rechtshulp voor een vast bedrag, voor iedere particulier en ondernemer met een juridisch geschil maar zonder rechtsbijstandverzekering.
 

DAS heeft al enkele jaren ervaring met het aanbieden van juridische hulp tegen een vaste prijs. Met de introductie van 'Flexx van DAS' zet de maatschappij een volgende stap. Volgens DAS vraagt "de markt om slimme en betaalbare oplossingen. Flexibele oplossingen die controle geven en het recht toegankelijk maken voor iedereen. De klant kiest de rechtshulp die bij hem past. Bijvoorbeeld het beoordelen van een ontslagsituatie, een conflict met een leverancier of het opstellen van juridische documenten. Vooraf bepaalt de klant zijn keuze en daarmee heeft hij ook zekerheid over de kosten van de gekozen rechtshulp".
Tijdens de introductieweken kan iedereen een eenmalige kortingsvoucher van 25 euro aanvragen..

Reactie toevoegen

 
Lees meer over