Florius doet Financierings Belofte aan huizenzoeker

Huis te koop estata TB

Florius biedt de huizenzoeker financiële zekerheid, voordat er op een huis is geboden. Met de Florius Financierings Belofte doet de consument eerst een aanvraag voor een hypotheekproduct en gaat daarna een huis zoeken. Hiermee komt Florius tegemoet aan de roep om meer financiële zekerheid en snelheid bij het zoeken naar een geschikte woning.

Alvorens dit concept landelijk uit te rollen, gaat Florius de belofte eerst regionaal toetsen. Op 11 juli is Florius gestart in één regio (een brede strook van Amersfoort tot Enschede). "Als dit naar wens verloopt, wordt het experiment uitgebreid naar een tweede regio en zo verder."

Florius vraagt de inkomens- en verplichtingenstukken en geeft hier akkoord op. Vervolgens ontvangt de huizenzoeker een document waarin Florius belooft dit bedrag te financieren zodra het onderpand is gevonden. De Florius Financierings Belofte hoeft niet door de huizenzoeker te worden ondertekend en brengt geen verplichtingen met zich mee. De Florius Financierings Belofte is beschikbaar voor hypotheken zonder Nationale Hypotheek Garantie.

Nationale-Nederlanden

In een zeer alerte tweet wijst Andries Dunnink er op dat NN in 2013 een vergelijkbaar aanbod lanceerde. Dunnink: "Florius, van harte met de lancering van de ‘Financierings Belofte’. Kennen jullie deze nog? https://www.vvponline.nl/content/news/nn-geeft-duidelijkheid-vooraf-over-hypotheek "

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Florius verlaagt orv-premies

Florius verlaagt orv-premies

Florius heeft de orv-premies verlaagd. Tegelijkertijd zijn ook de productmogelijkheden uitgebreid. Karin Polman, directeur van Florius: "We constateerden echter...

Florius wint Gouden Spreekbuis

Florius wint Gouden Spreekbuis

Florius is de winnaar van de Gouden Spreekbuis Hypotheekverstrekkers 2017. De Award is een initiatief van Blauw Research. De winnaar werd bekend gemaakt tijdens...

Florius beoordeelt hypotheekaanvraag binnen 24 uur

Florius beoordeelt hypotheekaanvraag binnen 24 uur

Florius start op 30 september de campagne 'Hypotheek binnen één dag', waarbij de hypotheekverstrekker aanvragen binnen 24 uur beoordeelt. "Door tijdens...

Florius een van de vier hoofdsponsors Finance Run 2017

Florius een van de vier hoofdsponsors Finance Run 2017

Florius is een van de vier hoofdsponsors van de Finance Run 2017. De opbrengsten gaan naar Stichting LEF. Naast Florius zijn ook Dela, Merius en Van Diepen Van den...

Florius verwerft keurmerk 'Gouden oor'

Florius verwerft keurmerk 'Gouden oor'

Florius heeft de 'Gouden Oor Erkenning' behaald voor het adequaat luisteren naar haar klanten. Tijdens een uitgebreide audit heeft de hypotheekverstrekker "in...

Florius vernieuwt Verzilver Hypotheek

Florius vernieuwt Verzilver Hypotheek

"Met de Florius Verzilver Hypotheek komen we tegemoet aan de vraag van steeds meer zestigplussers die de overwaarde op hun huis willen inzetten om de kwaliteit...