Jaarlijks ontvangen zo’n 550.000 Nederlanders een uitkering voor arbeidsongeschiktheid (advertorial BNP Paribas Cardif)

BNP Paribas Cardif Logo tbv advertorial aflossen

En dat zijn niet alleen mensen met een fysiek zwaar beroep. In ruim een derde van de gevallen is een psychische aandoening de oorzaak. Ook kan uw klant natuurlijk arbeidsongeschikt raken door een ongeluk of door een herseninfarct. Kan uw klant in zo’n geval zijn hypotheeklasten nog betalen?

Wij begrijpen dat risico’s als arbeidsongeschiktheid doorgaans veel uitleg en dus tijd kosten. Maar een goed advies hoeft niet tijdrovend te zijn. De Hypotheek Aflos Verzekering lost in één keer de top van de hypotheek af als uw klant in de WIA komt. Hierdoor dalen de maandelijkse hypotheeklasten blijvend. Dat maakt de Hypotheek Aflos Verzekering een sterke aanvulling op uw advies.

Klik HIER voor meer informatie.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over