Hypotheekvisie stimuleert verduurzaming Woningen

Anton Vanden Bol 2016

Hypotheek Visie, Wij Wonen Duurzaam en het Waarborgfonds Eigen Woningen (WEW) starten een pilot om klanten te motiveren over te gaan tot verduurzaming van hun woning

In de pilot krijgen huizenkopers met De Woonlastenverlager inzicht in de duurzame (bespaar)mogelijkheden voor hun nieuwe woning én de financiering hiervan. Om inzicht te krijgen of het proces naar een duurzaam huis interessant en mogelijk is, heeft Wij Wonen Duurzaam De Woonlastenverlager ontwikkeld.

Hypotheek Visie biedt klanten De Woonlastenverlager aan voor een gereduceerd tarief. Hiermee wordt verder gekeken dan alleen het regelen van de hypotheek. Anton Vanden Bol, algemeen directeur Hypotheek Visie: “Ons motto ‘Je woont toch om te leven!’ betekent concreet dat een financieel adviseur niet alleen kijkt naar je financiële situatie, maar samen met jou in kaart brengt wat lekker leven voor jou betekent. En daar horen zo laag mogelijke maandlasten op een duurzame manier ook voor steeds meer mensen bij.”

De Woonlastenverlager wordt in eerste instantie aangeboden bij een aantal Hypotheek Visie vestigingen. Bij succes wordt De Woonlastenverlager bij alle vestigingen uitgerold en aangeboden. Tegelijkertijd werkt het WEW samen met geldverstrekkers aan het vereenvoudigen van het acceptatieproces.

Lees meer over
Hypotheek Visie groeit dankzij crowdfunding

Hypotheek Visie groeit dankzij crowdfunding

Door een franchiseovereenkomst aan te gaan met Hypotheek Visie en de mogelijkheid van een bedrijfsfinanciering via Collin Crowdfund kunnen Sabine Bomhof en Sonja...

Hypotheek Visie werkt samen met Social Finance

Hypotheek Visie werkt samen met Social Finance

Hypotheek Visie werkt samen met Social Finance om de stap naar een eerste huis voor starters mogelijk te maken. Dit via de Starters Renteregeling.   De Starters...

Verbond: Woonakkoord haalt scherpe kantjes weg

Verbond: Woonakkoord haalt scherpe kantjes weg

Het Verbond van Verzekeraars vindt dat het Woonakkoord enkele scherpe kantjes haalt van eerdere voorstellen. Het Verbond blijft echter voorkeur houden voor Woonsparen....