Independer breidt uit met bestelautomodule

Independer (nieuw logo)

Independer heeft een vergelijkings- en adviesmodule voor bestelautoverzekeringen gelanceerd. De nieuwe module is gericht op particulieren en kleine zakelijke ondernemers. De marktleider op het gebied van online autoverzekeringen hoopt deze positie ook te verwerven op de bestelautomarkt.

Kleine ondernemers en particulieren hebben ongeveer een miljoen bestelauto's in bezit. Behalve voor het vergelijken en afsluiten van bestelautoverzekeringen kunnen zij nu ook voor (telefonisch) advies terecht bij Independer. Daarnaast biedt Independer aanbieders van bestelautoverzekeringen een platform om hun producten aan te bieden aan de consument.

 

De bestelautomodule begint met een prijsvergelijking, waarin ook dekkingsadvies (WA, BC of VC) wordt gegeven. De module is geschikt voor desktop, tablet en mobiel. In de volgende fase wordt de vergelijking uitgebreid met advies op basis van prijs/kwaliteit. Uiteindelijk gaat Independer via de module ook aanvullende verzekeringen voor bestelauto’s adviseren en aanbieden. Denk bijvoorbeeld aan een verzekering voor vervoerde zaken.

 

"We hebben bewust gekozen voor een gefaseerde introductie van de nieuwe bestelautomodule”, zegt woordvoerder Maarten Lemmers. “Zo kunnen we tijdens de doorontwikkeling van dit product leren van onze klanten. Belangrijke verbeterpunten over bijvoorbeeld de gebruiksvriendelijkheid van de website en manieren van informeren van de klant, nemen we direct mee in de volgende fase.”

Lees meer over
Oplichters misbruiken naam Independer

Oplichters misbruiken naam Independer

Independer heeft bij de Fraude Helpdesk melding gemaakt van een nep-actie waarbij haar naam wordt gebruikt. Independer: "Op dit moment ontvangen we meldingen van...

Autoverzekeraars wijzen jongeren te snel de deur

Autoverzekeraars wijzen jongeren te snel de deur

Independer vindt dat verzekeraars meer moeite kunnen doen om jongeren tot 24 jaar te verzekeren. Independer: "De premies van autoverzekeringen blijven stijgen....

Independer voortaan tot 22.00 uur bereikbaar

Independer voortaan tot 22.00 uur bereikbaar

"Er is geen enkele vergelijkingssite of verzekeraar die je zo laat nog kunt bellen voor advies." Aldus Independer, dat door de week voortaan telefonisch bereikbaak...

Reispolissen Univé, cb en Generali hebben duidelijkste polisvoorwaarden

Reispolissen Univé, cb en Generali hebben duidelijkste polisvoorwaarden

De reisverzekeringen van Univé, Centraal Beheer en Generali hebben de duidelijkste polisvoorwaarden. Dat blijkt uit een onderzoek van Klinkende Taal, uitgevoerd...

Independer biedt hypotheekadvies voor 995 euro

Independer biedt hypotheekadvies voor 995 euro

Independer is gestart met online hypotheekadvies. Het vaste all-in tarief voor het afsluiten van een hypotheek met begeleiding van hypotheekadviseurs van Independer...

Independer: nu ook online hypotheek voor nieuwbouwwoning

Independer: nu ook online hypotheek voor nieuwbouwwoning

Vanaf nu is het ook mogelijk een hypotheek voor een nieuwbouwwoning online bij Independer af te sluiten.  Independer: "We hebben iets nieuws bij Independer:...