Independer maakt vergelijken adviseurs eenvoudiger

Independer Mascotte

Independer zegt dat bezoekers nu betere voorselecties kunnen maken bij vergelijkingen van adviseurs.

Independer: "Mensen die een breed hypotheekaanbod willen kunnen nu kiezen om bank- en verzekeringsadviseurs vooraf weg te filteren uit hun zoekresultaat. Ook kan de bezoeker nu vooraf aangeven of hij gebruik wil maken van tussenpersonen die uitsluitend telefonisch advies geven."

De nieuwe filters bieden selectiemogelijkheden voor het type adviseur en voor de manier waarop het advies wordt gegeven. Bezoekers kunnen selecteren op hypotheekadviseurs van banken en verzekeraars of onafhankelijke adviseurs. Daarnaast kan de bezoekers filteren op het type adviseur: adviseurs die kantoor houden, adviseurs die bij je thuis komen, adviseurs die alleen gesprekken voeren via webcam of telefoon, gebonden of onafhankelijk advies.

Independer zegt het belangrijk te vinden dat mensen weten dat er verschil is tussen het advies van een bank of verzekeraar en dat van een onafhankelijk tussenpersoon. "Bank- of verzekeringsadviseurs hanteren vaak lagere adviestarieven dan een onafhankelijk tussenpersoon, maar hun aanbod beperkt zich bijna altijd tot producten van hun eigen bedrijf. De klant krijgt dus geen advies over producten van andere hypotheekbanken, die misschien wel beter bij hem passen. Een onafhankelijk adviseur berekent vaak een wat hoger gesprekstarief. Maar omdat hij niet vastzit aan één partij, is zijn productaanbod veel breder. De klant heeft hierdoor ruimere keuze voor een passende hypotheek dan bij een bank of verzekeringsadviseur."

 

“Vanaf het moment dat het provisieverbod is ingegaan, hebben we gezien dat veel hypotheekadviseurs andere bedieningsconcepten inzetten, zoals adviesgesprekken via de webcam”, aldus Joop Cohen, manager bancaire producten van Independer. “Maar we merkten dat klanten niet altijd op die vernieuwende concepten zitten te wachten. Daarom stellen we voortaan extra vragen op de site. Zo krijgen bezoekers direct de adviseurs te zien die advies bieden op de manier die de bij de bezoeker past. Independer probeert haar vergelijkingen zo gemakkelijk mogelijk te maken voor haar bezoekers. We blijven in deze snel veranderende markt werken aan een vergelijking waarbij al deze verschillen rondom hypotheekadviseurs en -advies voor de consument in kaart worden gebracht. Wij zijn dan ook verheugd dat dagelijks zo’n 1100 consumenten onze site gebruiken om een kwalitatief goede maar ook voordelige hypotheekadviseur te vinden.”

Lees meer over
Oplichters misbruiken naam Independer

Oplichters misbruiken naam Independer

Independer heeft bij de Fraude Helpdesk melding gemaakt van een nep-actie waarbij haar naam wordt gebruikt. Independer: "Op dit moment ontvangen we meldingen van...

Autoverzekeraars wijzen jongeren te snel de deur

Autoverzekeraars wijzen jongeren te snel de deur

Independer vindt dat verzekeraars meer moeite kunnen doen om jongeren tot 24 jaar te verzekeren. Independer: "De premies van autoverzekeringen blijven stijgen....

Independer voortaan tot 22.00 uur bereikbaar

Independer voortaan tot 22.00 uur bereikbaar

"Er is geen enkele vergelijkingssite of verzekeraar die je zo laat nog kunt bellen voor advies." Aldus Independer, dat door de week voortaan telefonisch bereikbaak...

Independer breidt uit met bestelautomodule

Independer breidt uit met bestelautomodule

Independer heeft een vergelijkings- en adviesmodule voor bestelautoverzekeringen gelanceerd. De nieuwe module is gericht op particulieren en kleine zakelijke ondernemers....

Reispolissen Univé, cb en Generali hebben duidelijkste polisvoorwaarden

Reispolissen Univé, cb en Generali hebben duidelijkste polisvoorwaarden

De reisverzekeringen van Univé, Centraal Beheer en Generali hebben de duidelijkste polisvoorwaarden. Dat blijkt uit een onderzoek van Klinkende Taal, uitgevoerd...

Independer biedt hypotheekadvies voor 995 euro

Independer biedt hypotheekadvies voor 995 euro

Independer is gestart met online hypotheekadvies. Het vaste all-in tarief voor het afsluiten van een hypotheek met begeleiding van hypotheekadviseurs van Independer...