Intermediair waardeert financiële software

Software

De administratiepakketten van Assistent Automatisering, Assuware en Online Groep worden door het intermediair goed gewaardeerd, zo blijkt uit onderzoek van Bureau D & O.

Bureau D &O heeft het onderzoek financiële software 2012 uitgebracht. In het onderzoek zijn vijftien verschillende aanbieders van financiële software door hun klanten gewaardeerd. Er is hierbij een indeling gemaakt naar vier soorten financiële software namelijk administratiepakketten, software voor de berekening van de financiële situatie, hypotheekadviessoftware en vergelijkingssoftware. In totaal hebben 568 intermediairs deelgenomen aan het onderzoek. Deze intermediairs is gevraagd hun waardering te geven voor de aanbieders van financiële software waarvan men gebruik maakt en voor de financiële software zelf. Daarnaast is hen gevraagd de dienstverlening van de verschillende leveranciers op diverse facetten te waarderen.

Onder aanbieders van administratiepakketten wordt Assistent Automatisering net als in 2011 goed gewaardeerd. Ook Assuware en Online Groep scoren relatief goed binnen deze categorie. Findesk is de best gewaardeerde organisatie binnen de groep die software voor de berekening van de financiële situatie aanbiedt. Onder de aanbieders van hypotheeksoftware scoort Intersoftware relatief hoog. Tot slot is er geen duidelijke winnaar onder de aanbieders van vergelijkingssoftware.

"Naast algemene waarderingen van aanbieders en van de software zelf, is in het onderzoek ook gekeken naar het belang dat men hecht aan diverse aspecten van de software die men afneemt, alsmede de waardering hiervan. Het gaat bijvoorbeeld om aspecten als prijs/kwaliteitverhouding, gebruiksvriendelijkheid en aantal en type functionaliteiten. De gemiddelde waardering dient het relatieve belang hiervan bij voorkeur te overtreffen. De realiteit toont echter voor alle aanbieders aan dat praktisch geen enkele waardering het relatieve belang van een aspect overtreft",aldus Bureau D & O.
 

Lees meer over

Reacties

BrouwerDelft 7 augustus 2012

Alle medewerkers van Assistent,proficiat.! Groot zijn is niet altijd beter! Succes de komende tijden.

Adviseurs: stad Holland beste Zorgverzekeraar

Adviseurs: stad Holland beste Zorgverzekeraar

Stad Holland Zorgverzekeraar is in het jaarlijkse D & O Zorgonderzoek 2016 door financieel adviseurs verkozen als beste zorgverzekeraar. In het onderzoek zijn...

Online pro, intersoftware, findesk, AeQuote en Advisa beste software van 2016

Online pro, intersoftware, findesk, AeQuote en Advisa beste software van 2016

Online Pro van Online Groep (administratiesoftware), Intersoftware van Adviesbox en Findesk (adviessoftware) en AeQuote en Advisa (Moneyview) hebben in 2016 volgens...

Aov-informatieronde voor adviseurs

Aov-informatieronde voor adviseurs

Adviseurs ontvangen een aov-toolkit tijdens de landelijke informatieronde van Adfiz, AFM, Bureau D&O, Allianz, De Goudse, Klaverblad en Movir. Volgens de organisatoren...

Adviseurs: meer waardering voor serviceproviders

Adviseurs: meer waardering voor serviceproviders

Het gebruik van en de waardering voor de dienstverlening van serviceproviders neemt onder adviseurs toe, aldus onderzoek van Bureau D&O.   Sinds 2006 ondervraagt...

D&o: "financiën heeft empathie van een ijskast"

D&o: "financiën heeft empathie van een ijskast"

"CDFD en het ministerie van Financiën munten uit in gebrek aan empathie", aldus een nieuwsbrief van Bureau D&O dat dit illustreert met een voorbeeld...

D&o: grote verschillen in prestaties hypotheekverstrekkers

D&o: grote verschillen in prestaties hypotheekverstrekkers

Er zijn grote verschillen tussen de prestaties van geldverstrekkers, aldus onderzoek van Bureau D&O. "Zorgelijk en eigenlijk niet acceptabel vinden wij...