Investeren in social media levert adviseur winst op

Ulrike Geerlings

"Social media zijn hot, maar er wordt te weinig mee gedaan. De eerste 2.500 euro die ik investeerde was in een goede Facebook-cursus. Als ik daar één of twee klanten aan over zou houden, vond ik het prima. Ik heb dat geld ruimschoots terugverdiend", aldus adviseur Ulrike Geerlings van Appels Financieel Advies, die op de Dag van het Topadvies een praktijkgerichte sessie geeft over de gouden combinatie van persoonlijk advies en social media.

De middag in het AFAS-theater in Leusden biedt onder meer zes praktijkgerichte sessies met collega-adviseurs Ulrike Geerlings (Appels Financieel Advies), Michael Mackaaij (Multisafe) en Ozewald Wanrooij (Neutralis) en de deskundige leden van het VVP Ondernemerspanel Astrid van de Bovekamp, Edwin Bosma en Richard Meinders. Er is alle gelegenheid met hen te sparren over belangrijke thema's als strategie en business keuzes, nieuwe beloningsmodellen, personeel, compliance en veiligheid, social media en persoonlijk advies en financieel beleid en overnames.
Jack Vos, directeur Luyten Adviesgroep, vertelt plenair wat er met je onderneming gebeurt “als klanten nooit meer weg willen”, een excellent voorbeeld van succesvol ondernemerschap. "De missie van Luyten is het ontwikkelen van mensen. Ontwikkeling leidt tot persoonlijke groei, persoonlijke groei leidt tot blijvende motivatie en hogere kwaliteit."
Herman Zondag (AFAS) laat zien waarom het de moeite loont anders dan anderen te zijn en dat plezier, een goed salaris en zinvol werk juist heel goed samen gaan.


DAG VAN HET TOPADVIES
Praktijkgerichter kunnen we het niet maken. Heel veel adviseurs schreven zich dan ook al in. Grijp ook uw kans en kom naar dit kennis-, inspiratie- en netwerkevent op 2 november! Schrijf u nu in op www.topadviesdag.nl
 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Praktijksessie Dag van het Topadvies 'Delen is het nieuwe vermenigvuldigen' Ulrike Geerlings

Praktijksessie Dag van het Topadvies 'Delen is het nieuwe vermenigvuldigen' Ulrike Geerlings

Zonder dat ze er zelf erg in had was Ulrike Geerlings (Appels Financieel Advies) in 2007 één van de eerste Twitteraars in Nederland. Met Twitterfanaten...

Sparren, netwerken, inspireren en kennis delen op de Dag van het Topadvies

Sparren, netwerken, inspireren en kennis delen op de Dag van het Topadvies

Sparren, netwerken, inspireren, kennis delen met topondernemers en vakexperts. Dat zijn de ingrediënten van de Dag van het Topadvies die VVP op 2 november organiseert...

‘Ik ben een pionier met weinig zitvlees’

‘Ik ben een pionier met weinig zitvlees’

Ulrike Geerlings heeft een CV om ‘u’ tegen te zeggen. Ze werkte ruim 25 jaar in loondienst bij banken, vermogensbeheerders, private banks en grote...