Jacco Vonhof nieuwe voorzitter MKB-Nederland

Jacco Vonhof LI

Met Vonhof haalt de organisatie een ondernemer in hart en nieren binnen, die MKB-Nederland weer 'smoel' wil geven in Den Haag en ver daarbuiten. Aldus MKB-Nederland bij de benoeming van Jacco Vonhof uit Zwolle tot nieuwe voorzitter. Vonhof (48) is directeur-eigenaar van Novon Schoonmaakbedrijven. Ook is aandeelhouder van Djopzz personeelsdiensten in Zwolle, dat zich onder meer richt op onderwijspersoneel en instroombanen voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.

Vonhof is de afgelopen jaren in verschillende (bestuurs)functies binnen en buiten het bedrijfsleven actief geweest. Zo was hij onder meer bestuurslid van brancheorganisatie OSB (schoonmaakbedrijven) waarvoor hij ook de cao-onderhandelingen deed, lid van de landelijke adviesraad van het UWV en bestuurslid van Nazorgcentrum Intermezzo in Zwolle.

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
De Boer weg bij het Verbond van Verzekeraars

De Boer weg bij het Verbond van Verzekeraars

Leo De Boer (1965) vertrekt als directeur bij het Verbond van Verzekeraars en wordt per 1 januari 2019 benoemd tot zakelijk directeur bij de werkorganisatie van...