Koen Engels naar Aon Benfield

Koen Engels 2017

Koen Engels (35) treedt per 19 juli in dienst bij herverzekeringsmakelaar Aon Benfield.

In de functie van director wordt hij verantwoordelijk voor de verkoop en ondersteuning van het platform ‘PathWise’ in de regio EMEA (Europa, Midden-Oosten en Afrika), dat vanaf dit jaar beschikbaar komt voor Europese levensverzekeraars. Engels werkte eerder bij onder meer Achmea, Willis Towers Watson en PwC.
PathWise biedt levensverzekeraars, pensioenfondsen en herverzekeraars de mogelijkheid om hun verplichtingen en beleggingen te modelleren en scenario’s te genereren. Op die manier biedt het een oplossing voor het beheersen van complexe financiële en biometrische risico’s.

Bijzonder aan het systeem is dat dergelijke complexe berekeningen tot duizend keer sneller worden gedaan, aldus Aon Benfield..

Lees meer over