L&g: orv met maandelijkse uitkering

Arno Dolders 2013

Legal & General heeft de Nabestaanden Polis geïntroduceerd, een overlijdensrisicoverzeekering waarbij de uitkering naar keuze per maand of per jaar plaatsvindt.

“De markt van overlijdensrisicoverzekeringen is in de afgelopen jaren sterk verbonden geweest met hypothecair krediet", aldus algemeen directeur Arno Dolders. "De aflossing van de financiering van de hypotheekschuld bij overlijden van een van de kostwinners was en is daarbij een belangrijk motief om een overlijdensrisicoverzekering af te sluiten. Gegeven dit doel past het ook om de uitkering in eens te laten geschieden. De samenleving en dan met name de collectieve voorzieningen hiervoor, verandert in hoog tempo. Overlijden van de kostwinner betekent steeds meer dat er financiële problemen gaan ontstaan die verder reiken dan alleen de aflossing van de hypotheek. Ook huurders kunnen door een overlijden van één van de kostwinners te maken krijgen met een grote impact op hun bestedingsruimte. Daarmee zal de financieel adviseur steeds meer zijn waarde bewijzen door niet alleen te kijken naar de aflossing van bestaande schulden maar ook te analyseren wat de inkomensbehoeften op langere termijn zijn. Maandelijkse aanvulling van het inkomen past dan goed bij deze behoefte en biedt de nabestaanden ook meer houvast dat het gewenste levenspeil op langere termijn gecontinueerd kan worden. Als Legal & General denken wij dat inkomensbescherming een steeds belangrijker gespreksonderwerp tussen klant en financieel adviseur zal worden. Ook in de Engelse markt zien wij dat financiële ’protection' producten steeds belangrijker worden. Wij verwachten dezelfde ontwikkeling in de Nederlandse markt."

"Juist met de adviezen die de AFM geeft rondom het thema ‘Dienstverlening op Maat’ kan de adviseur de diepgang van zijn werkzaamheden mede laten afhangen van de complexheid van de situatie die hij bij de klant aantreft, diens wensen en behoeften en de mate waarin de klant bepaalde gegevens al zelf heeft verzameld en aan de adviseur aanlevert. Daardoor kunnen de kosten van de adviseur en dus ook het bedrag dat aan de klant in rekening wordt gebracht voor de klant acceptabel blijven.”
 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Check regelmatig tarieven impactvol product

Check regelmatig tarieven impactvol product

Moet de adviseur zijn klanten werkelijk waarschuwen dat de premie van hun financiële product is gedaald? Ja, in ieder geval als het om een ORV gaat, meende...

Alle klanten straks wijzen op premieverlaging

Alle klanten straks wijzen op premieverlaging

De recente uitspraak van de Geschillencommissie van het Kifid over een klant die jaren van premieverlagingen misliep, kan ook voor andere financiële producten...

Adviseur betaalt te hoge ORV-premie uit eigen zak

Adviseur betaalt te hoge ORV-premie uit eigen zak

Een financieel adviseur moet een klant ruim 3200 euro betalen vanwege misgelopen premiekorting op diens overlijdensrisicoverzekering (ORV). Volgens de Geschillencommissie...

Nieuwe orv-aanbieder Hera Life

Nieuwe orv-aanbieder Hera Life

Sander Franken, die eerder aan de wieg stond van TBF Assuradeuren en TAF, is gestart met Hera Life. Het betreft een nieuwe speler op de orv-markt. Risicodrager is...

Scildon lanceert Hypotheek orv

Scildon lanceert Hypotheek orv

Scildon heeft de Hypotheek orv gelanceerd. De Hypotheek Overlijdensrisicoverzekering is specifiek bestemd voor kopers van een woning. De orv komt tot stand na beantwoording...

Handboek 'De ORV in breder perspectief'

Handboek 'De ORV in breder perspectief'

'De ORV in breder perspectief'. Dat is de titel van het handboek dat MeetingpointAdvies heeft geschreven in samenwerking met Jan Donselaar. MeetingpointAdvies: "Nu...