Nedasco nu ook voordelige postenbank

Tim Schoonbergen (Nedasco)

Nedasco gaat de concurrentie aan met bestaande 'postenbanken'. Per 1 januari 2013 verbetert de serviceprovider zijn regeling voor provinciale producten. In plaats van 50 procent van de provisie zijn de deelnemers vanaf 1 januari tussen de 50 en 90 eurocent per polis per maand verschuldigd.

Directeur Tim Schoonbergen spreekt van "een belangrijke stap in ons streven om intensiever met de 1.200 aangesloten adviseurs samen te werken. Onze tussenpersonen gaven aan dat de kosten van provinciale polissen een belemmering vormden om 100 procent zaken met ons te doen en daar hebben we iets aan gedaan. We zijn nu, naast één van de grootste volmachtserviceproviders, in één klap ook één van de voordeligste postenbanken geworden.”

 

De tariefsaanpassing (die sinds vorige maand bekend is bij de deelnemers) heeft volgens Schoonbergen al geleid tot een forse stijging van het onderbrengen van provinciale posten bij Nedasco. Via het extranet van de serviceprovider kan de adviseur niet alleen de polissen inzien, maar ziet hij ook in één klantbeeld de volmacht- en provinciale polissen bij elkaar.

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Tim Schoonbergen likes & unlikes

Tim Schoonbergen likes & unlikes

"Veel verzekeringsvormen hebben heel wat meer maatschappelijke relevantie dan allerlei 'hippe' producten/diensten van nog hippere bedrijven met astronomische winstmarges",...

Nedasco biedt bedrijfsgezondheidsverzekering

Nedasco biedt bedrijfsgezondheidsverzekering

Serviceprovider Nedasco introduceert een nieuw aanvullend inkomensproduct: de Samen Beter Verzekering met Anker als risicodrager. De nieuwe Samen Beter Verzekering...

10.000ste automatische aanvraag via vernieuwd ServiceNet Nedasco

10.000ste automatische aanvraag via vernieuwd ServiceNet Nedasco

Het vernieuwde ServiceNet van Nedasco noteerde vorige week de 10.000ste aanvraag die automatisch is verwerkt. De aanvraag was van Feenstra Adviesgroep uit Leeuwarden....

Complexe sociale zekerheid vergt maatwerk

Complexe sociale zekerheid vergt maatwerk

Een mkb’er ziet zich bij ziekteverzuim en arbeidsongeschiktheid van één of meerdere medewerkers geconfronteerd met een taaie en complexe materie....

Meer grip op  verzuim

Meer grip op verzuim

Hoe help je als risicoadviseur werkgevers meer grip te krijgen op verzuim? Nedasco liet het tijdens de kennissessie bij VVP Event Inkomen zien aan de hand van...

Nedasco krijgt volmacht van elipsLife

Nedasco krijgt volmacht van elipsLife

ElipsLife, dochter van Swiss Re, heeft een volmacht verleend aan serviceprovider Nedasco uit Amersfoort. Het is één van de eerste volmachten die elipsLife...