Neerlandse wint Innovatieprijs

Neerlandse NGVA prijs 2017

De Neerlandse heeft de NVGA AM Innovatieprijs gewonnen voor haar Overstromingsrisicomodel.

De prijs werd uitgereikt tijdens de Marktdag Volmachten van de NVGA en het Verbond van Verzekeraars. Uit handen van Jannie Benedictus (hoofdredacteur Assurantie Magazine) en NVGA-bestuurslid Michael de Nijs nam Rogier van der Kooy Versteeg de Award in ontvangst.

De NVGA AM innovatieprijs staat open voor alle ketenpartners van het volmachtkanaal en is bedoeld ter bevordering van de kracht van het volmachtkanaal. De prijs bestaat uit een eervolle vermelding, publieke waardering en positieve publiciteit. De overige genomineerden waren: C-Profile (met Adviesportaal), CED Nederland (met Connect Claims), SUREbusiness (met webapplicatie van SUREnet) en Openclaims (met Schadeveiling).

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
United insurance: overstromingsverzekering

United insurance: overstromingsverzekering

United Insurance biedt sinds kort de overstromingsverzekering van de Neerlandse aan.   De overstromingsrisicoverzekering dekt waterschade aan inboedel en/of...

Overstromingsschade weer verzekerbaar

Overstromingsschade weer verzekerbaar

In samenwerking met Vereniging Eigen Huis heeft verzekeraar Neerlandse de Catastrofeverzekering geïntroduceerd. Deze verzekering dekt de schade als een woning...