Neutralis stelt budgettool gratis beschikbaar

Ozewald Wanrooij

Neutralis stelt haar budgetoverzicht gratis ter beschikking van collega-adviseurs. Het budgetoverzicht is een Excel-bestand dat Neutralis door haar cliënten laat invullen en waarvan de gegevens eenvoudig in ieder financieel advies kunnen worden verwerkt.

 

Ozewald Wanrooij van Neutralis: "Neutralis gelooft dat de rol van adviseurs snel verandert en dat de bemiddeling in financiële producten naar de achtergrond verdwijnt. Toch is Neutralis ervan overtuigd dat adviseurs een essentiële rol kunnen vervullen in het helpen van mensen bij het verwerven van kennis en inzicht. Neutralis wil collega-adviseurs ondersteunen door het beschikbaar stellen van de budgettool die zij binnen haar eigen praktijk gebruikt. Collega’s die op dit moment productbemiddeling binnen hun dienstverlening centraal hebben staan, willen wij stimuleren na te denken over hun rol en laten zien dat er ook alternatieven zijn. Dit doen wij door de kennis, praktijkervaring en inzichten te delen die wij sinds 2000 hebben opgedaan met het werken op feebasis. Het budgetoverzicht draagt bij aan het verbeteren van inzicht en bewustwording in de eigen bestedingen bij de cliënt; het verbeteren van het inzicht in de uitgaven voor kinderen; het verbeteren van de kwaliteit van het financieel advies en het vergroten van de duurzame waarde van de adviseur."

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

C.S. de Jonge - Haveman - 24 juni 2013

Hoe kom ik aan die budgettool? Ik zie de toegevoegde waarde!

Fred Groen - 24 juni 2013

Ik houd mij aanbevolen. Goed initiatief van Neutralis. Ik zie het ook zo dat wij een andere rol gaan krijgen in de toekomst en daar moet je wel op inspelen. Op prijs concurreren tegen grootbanken ga ik niet volhouden en hoeft ook helemaal niet. Ik ben momenteel mijn business model verder aan het aanpassen naar Financiële Planning kantoor. Dus meer accent op advies en minder op bemiddelen en inzetten op rol als most trusted advisor. Dit op basis van vaste fee en service- abonnementen. Ik wens Neutralis veel succes met de business en blijf ze met belangstelling volgen. met vriendelijke groet, Fred Groen Financieel Advies

Ozewald Wanrooij - 24 juni 2013

@ C.S. de Jonge en Fred. Helaas heeft het VVP vergeten te vermelden dat de tool gewoon van onze site te downloaden is. We hebben deze onder Business Consultants en dan onder tools geplaatst. Kan niet missen. Ik hoop dat je er wat aan hebt. Binnen ons adviesproces is het van grote toegevoegde waarde. Ik hoop dat jullie er heel veel aan hebben. Succes!

Lees meer over
Neutralis Gelukkig Leven Programma gaat internationaal

Neutralis Gelukkig Leven Programma gaat internationaal

Het Gelukkig Leven Programma, een initiatief van adviseurs Ozewald Wanrooij en Leon Brummelhuis van Neutralis gaat internationaal. Als derde licentiehouder gaat...

Onbeantwoorde vragen over integriteit en klantbelang centraal

Onbeantwoorde vragen over integriteit en klantbelang centraal

"Ik heb een casus waarbij ik twijfel of dit valt onder integer handelen en klantbelang centraal stellen. In ieder geval heb ik er een slecht gevoel bij. Daarbij...

Tweede licentiehouder Neutralis Gelukkig Leven Programma

Tweede licentiehouder Neutralis Gelukkig Leven Programma

Neutralis heeft Dorien Scharenborg van Doorzien verwelkomd als tweede licentiehouder van het Neutralis Gelukkig Leven Programma. Eerder werd Anke Bruns-Heij van...

Alleen maar verliezers

Alleen maar verliezers

Zou het misschien kunnen dat het woekerpolisdossier geen winnaars kent? Die vraag stelt Ozewald Wanrooij (Neutralis) in een reactie op VVP Online. Ik hoop van harte...

Neutralis: geluk is maakbaar

Neutralis: geluk is maakbaar

Geluk is maakbaar, aldus de adviseurs van Neutralis, die in een film inzichtelijk maken hoe werkgevers kunnnen bijdragen aan het geluksniveau van medewerkers. In...

Waarom onze keuze?

Waarom onze keuze?

Wat wij willen is voor onze relaties echt van betekenis zijn en onze tijd besteden aan de mens achter het BSN-nummer. Aldus licht mede-eigenaar Ozewald Wanrooij...