NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Cas Verhage 2015

Net als ASR eerder zegt nu ook NH1816 geen meerwaarde te zien in de site Mijnverzekeringenopeenrij.nl.

Commercieel directeur Cas Verhage: "Een project dat wij al jaren op de voet volgen maar waarin wij vooralsnog geen meerwaarde voor onze verzekerden, onze dienstverlening en de samenwerking met de adviseur zien. Nh1816 vindt dat voor verzekeringsadvies aan particulieren een (decentrale) regierol is weggelegd voor de financieel adviseur. Bij dit initiatief komt deze rol onvoldoende tot zijn recht.”

Volgens het genoemde onderzoek zou slechts 16 procent van de Nederlanders zijn polissen digitaal bewaren. Nh1816 ervaart een ander beeld. "Via e-mail, de VerzekeringApp en Mijn Polissen krijgen onze verzekerden al jaren digitaal inzicht in hun polissen waarbij men bovendien in direct contact staat met de financieel adviseur en niet de verzekeraar. Wij hebben daarom besloten niet deel te nemen aan Mijnverzekeringenopeenrij.nl."

Reactie toevoegen

 

Reacties

Ruan de Haas - O.N.E.it financiële regie 6 april 2018

Beste Cas, ik hoop wel dat de vaart erin blijft dat gegevens wel digitaal beschikbaar komen (uitvoerbaar/deelbaar) voor cliënten zodat deze gedeeld kunnen worden met wie de cliënt maar wil. Voor veel cliënten zou het erg fijn zijn wanneer zij de verschillende polissen en andere financiële producten met een muisklik in hun eigen omgevingen kunnen 'slurpen' met actuele informatie. Ik denk hierbij in het bijzonder aan een omgeving zoals MijnGeldZaken. Als je wilt zien en ervaren hoe wij dit doen met onze cliënten, dan nodig ik jou van harte uit om daar eens naar te komen kijken. Groet, Ruan PS ja wij gebruiken ook het extranet van NH1816, naar tevredenheid!

Lees meer over
"Zestig procent van alle verzekeringen aangesloten op Mijnverzekeringenopeenrij.nl"

"Zestig procent van alle verzekeringen aangesloten op Mijnverzekeringenopeenrij.nl"

Twee maanden na de lancering van de website Mijnverzekeringenopeenrij.nl nemen verzekeraars met in totaal tachtig procent van alle verzekeringen deel, en is inmiddels...

ASR sluit vooralsnog niet aan bij Mijnverzekeringenopeenrij.nl

ASR sluit vooralsnog niet aan bij Mijnverzekeringenopeenrij.nl

ASR sluit vooralsnog niet aan bij het initiatief Mijnverzekeringenopeenrij.nl. "Wij zijn van mening dat het initiatief vooralsnog geen toegevoegde waarde biedt aan...

Mijnverzekeringenopeenrij.nl gelanceerd

Mijnverzekeringenopeenrij.nl gelanceerd

Nederlandse verzekeraars hebben dinsdag Mijnverzekeringenopeenrij.nl gelanceerd. Consumenten kunnen op deze site zelf een overzicht van hun verzekeringen maken....

Identificeren voor Mijnverzekeringenopeenrij.nl met idin

Identificeren voor Mijnverzekeringenopeenrij.nl met idin

 Consumenten moeten zich straks bij het aanmaken van een account op Mijnverzekeringenopeenrij.nl eenmalig online identificeren met iDIN, Idensys of iDeal. “Helaas...

Verzekeraars omarmen Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Verzekeraars omarmen Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Inmiddels is bij Mijnverzekeringenopeenrij.nl het merendeel van de verzekeraars aangesloten. De verzekeraars die zich tot nu toe hebben ingeschreven voor Mijnverzekeringenopeenrij.nl...

Poliskluis gaat heten mijnverzekeringenopeenrij.nl

Poliskluis gaat heten mijnverzekeringenopeenrij.nl

De website waarop consumenten straks alle gegevens van hun particuliere verzekeringen te zien krijgen, gaat mijnverzekeringenopeenrij.nl heten. Stichting De Poliskluis,...