NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Cas Verhage 2015

Net als ASR eerder zegt nu ook NH1816 geen meerwaarde te zien in de site Mijnverzekeringenopeenrij.nl.

Commercieel directeur Cas Verhage: "Een project dat wij al jaren op de voet volgen maar waarin wij vooralsnog geen meerwaarde voor onze verzekerden, onze dienstverlening en de samenwerking met de adviseur zien. Nh1816 vindt dat voor verzekeringsadvies aan particulieren een (decentrale) regierol is weggelegd voor de financieel adviseur. Bij dit initiatief komt deze rol onvoldoende tot zijn recht.”

Volgens het genoemde onderzoek zou slechts 16 procent van de Nederlanders zijn polissen digitaal bewaren. Nh1816 ervaart een ander beeld. "Via e-mail, de VerzekeringApp en Mijn Polissen krijgen onze verzekerden al jaren digitaal inzicht in hun polissen waarbij men bovendien in direct contact staat met de financieel adviseur en niet de verzekeraar. Wij hebben daarom besloten niet deel te nemen aan Mijnverzekeringenopeenrij.nl."

Reactie toevoegen

 

Reacties

Ruan de Haas - O.N.E.it financiële regie 6 april 2018

Beste Cas, ik hoop wel dat de vaart erin blijft dat gegevens wel digitaal beschikbaar komen (uitvoerbaar/deelbaar) voor cliënten zodat deze gedeeld kunnen worden met wie de cliënt maar wil. Voor veel cliënten zou het erg fijn zijn wanneer zij de verschillende polissen en andere financiële producten met een muisklik in hun eigen omgevingen kunnen 'slurpen' met actuele informatie. Ik denk hierbij in het bijzonder aan een omgeving zoals MijnGeldZaken. Als je wilt zien en ervaren hoe wij dit doen met onze cliënten, dan nodig ik jou van harte uit om daar eens naar te komen kijken. Groet, Ruan PS ja wij gebruiken ook het extranet van NH1816, naar tevredenheid!

Lees meer over
Adviseur ondersteunen bij marketing en communicatie

Adviseur ondersteunen bij marketing en communicatie

Als intermediair maatschappij kiest Nh1816 verzekeringen in haar distributiemodel voor de financieel adviseur. Naast aanbod van uitstekende particuliere schadeproducten,...

Local Hero Vincent Poel

Local Hero Vincent Poel

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Local hero Edwin van de Panne

Local hero Edwin van de Panne

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Oud-directeur Philippe Laureau Nh1816 overleden

Oud-directeur Philippe Laureau Nh1816 overleden

Nh1816 meldt het plotseling overlijden van oud-directeur Brand- en Herverzekering Philippe Laureau. De in Suresnes (Frankrijk) geboren Laureau is 78 jaar geworden....

Adviseurs doneren aan Stichting Slowcare Elzeneindhuis

Adviseurs doneren aan Stichting Slowcare Elzeneindhuis

Negen financieel adviseurs uit de regio Oss hebben samen met de Coöperatie Nh1816 een bedrag van 4.500 euro gedoneerd aan de Stichting Slowcare Elzeneindhuis. In...

Local hero

Local hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...