Nh1816 gooit weer hoge ogen in Adfiz Prestatie Onderzoek

Adfiz

Nh1816 blijft duidelijk hoge ogen gooien in het Adfiz Prestatie Onderzoek.

Adfiz heeft woensdag de eerste resultaten van haar (vernieuwde) Prestatie Onderzoek openbaar gemaakt. Nh1816 doet het ook dit keer weer duidelijk erg goed. Ook andere maatschappijen krijgen van veel adviseurs een goede score. Maar er is ook kritiek, waarbij het met name verzekeraars lijkt te betreffen die in transitie zijn (zoals Reaal). Unigarant heeft zich niet populair gemaakt door haar provisieverlaging. NN krijgt van een adviseur te horen:"We hebben een behoorlijke portefeuille NN uit het verleden, maar nieuw sluiten is schier onmogelijk. We zouden een belangrijke relatie zijn, maar dit blijkt mij nergens uit." Andere adviseurs zijn juist weer enthousiast over NN.

 

Afgelopen maanden hebben vele honderden onafhankelijk adviseurs al ervaringen gedeeld met diverse aanbieders van financiële producten via het Adfiz Prestatie Onderzoek. Vanaf nu worden de eerste resultaten, in de vorm van reviews en ratings gepubliceerd.

 Adviseurs die gebruik willen maken van de inzichten uit het Prestatie Onderzoek kunnen dat nu heel eenvoudig. Nadat zij via https://adfiz.tevreden.nl/adviseurs een drietal aanbieders hebben beoordeeld ontvangen zij een link naar de pagina met de reviews en ratings per aanbieder.  

Ook dit jaar wordt een uitgebreide rapportage opgesteld. Alle reacties die nog worden ontvangen voor 15 december 2016 worden in het jaarrapport verwerkt. Het onderzoek loopt ook na 15 december gewoon door. De winnaars worden op 12 januari 2017, tijdens de nieuwjaarsreceptie van Adfiz bekend gemaakt.

 

Met elkaar en voor elkaar

Adfiz: "Doordat vele onafhankelijk adviseurs ervaringen met aanbieders delen, kunnen dezelfde adviseurs ook de resultaten inzien en deze informatie gebruiken bij hun advieswerkzaamheden. Het gebruik van openbare beoordelingen wordt in steeds meer sectoren steeds belangrijker om goede keuzes te maken. Reviews en ratings van het Adfiz Prestatie Onderzoek zullen daarom ook op adfiz.nl geïntegreerd gaan worden."


Vernieuwde doorlopende opzet
Het Adfiz Prestatie Onderzoek is in 2016 drastisch vernieuwd. In het verleden vond de uitvraag eenmaal per jaar plaats met een lange vragenlijst, maar sinds dit jaar wordt een korte uitvraag gebruikt, die doorlopend beschikbaar is. Meedoen aan het onderzoek kan al vanaf 2 minuten. Adviseurs kiezen zelf welke aanbieders ze beoordelen en hoeveel. In het doorlopend onderzoek kan een adviseur op meerdere momenten in het jaar een of meer aanbieders beoordelen in de verschillende categorieën.

De nieuwe opzet biedt ook de mogelijkheid voor aanbieders om zelf onafhankelijk adviseurs op belangrijke contact momenten uit te nodigen.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os is onlangs benoemd in de Raad van Commissarissen van Nh1816 Verzekeringen. Van Os is algemeen Directeur en DGA van Schouten Zekerheid Makelaars in Assurantien. Van...

Local hero

Local hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Net als ASR eerder zegt nu ook NH1816 geen meerwaarde te zien in de site Mijnverzekeringenopeenrij.nl. Commercieel directeur Cas Verhage: "Een project dat wij al...

NH1816 passeert premieomzet 300 miljoen euro

NH1816 passeert premieomzet 300 miljoen euro

NH1816 heeft de mijlpaal bereikt van een permieomzet van 300 miljoen euro. Vier jaar geleden werd nog gevierd dat de mijlpaal van 200 miljoen euro was bereikt.   Directievoorzitter...

Local hero.... Fausto en Natasja Goossens

Local hero.... Fausto en Natasja Goossens

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Verhage: grote verzekeraars willen intermediair buitenspel zetten

Verhage: grote verzekeraars willen intermediair buitenspel zetten

"Sommige grote verzekeraars willen het intermediair volledig buitenspel zetten. Kijk naar het rapport evaluatie provisieverbod. Kijk ook naar het zelf verzonnen...