NN geeft 50 virtual reality videos weg aan huizenverkopers

Virtual reality bril

NN stelt huizenverkopers tijdelijk een extra verkooptool beschikbaar: een virtual reality video. Kijkers kunnen door middel van 360° beelden rondlopen in de woning, alle kamers bekijken en de sfeer proeven. Er worden in totaal vijftig virtual reality video’s weggegeven.

NN: "De woningmarkt floreert en veel mensen besluiten hun woning te koop te zetten. Maar het verkopen van een huis is niet altijd even makkelijk en er komt veel bij kijken. Daarom willen wij verkopers helpen om hun woning op een andere manier onder de aandacht te brengen bij potentiële kopers." 

Aanmelden kan op nn.nl/virtual-reality tot maandag 23 oktober 2017. Winnaars ontvangen uiterlijk op vrijdag 27 oktober 2017 bericht. De actie staat alleen open voor NN-klanten.

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Expertise met 360 graden virtual reality

Expertise met 360 graden virtual reality

Cunningham Lindsey is gestart met het vastleggen van de situatie op de schade- en/of ongevalslocatie met 360 graden virtual reality opname als bijlage bij het expertiserapport.  ...