NN wijkt niet in gesprek met Wakkerpolis.nl

Bert Jan Tiesinga

Nationale-Nederlanden heeft geen enkele toezegging gedaan in het gesprek woensdagochtend met Wakkerpolis.nl. Wie meent in zijn recht te staan, zal individueel bij de verzekeraar moeten klagen. Volgens Bert Jan Tiesinga van New Flame, initiatiefnemer van Wakkerpolis, heeft NN in het gesprek wel gezegd het met de uitspraak van de Geschillencommissie Financiële Dienstverlening niet eens te zijn (tot nu werd niet gereageerd). Ook zou NN hebben gezegd verrast te zijn door de uitspraak.

Voor Wakkerpolis.nl is het gesprek reden om alleen maar nog meer aan de weg te gaan timmeren, zegt Tiesinga. "Blijkbaar hoopt men dat de meeste mensen het erbij laten zitten. Dat is nu de vraag: gaat de klant zijn mond open doen of blijft hij inderdaad zitten. Als 100.000 mensen of meer wel in beweging komen, dan kan NN niet meer doen alsof er niets aan de hand is. Wij gaan heel hard door." Wakkerpolis denkt ook dat Kifid niet blij gaat zijn met alle zaken die op haar af gaan komen. Want verwacht mag worden dat NN de klachten die individueel worden ingediend afwijst, waarna de polishouder naar Kifid zal gaan. En Kifid zei eerder ooit in de woekerpolisaffaire gelijksoortige zaken graag te bundelen. Wakkerpolis zal hoe dan ook proberen zoveel mogelijk klanten te bewegen een klacht in te dienen bij NN. Momenteel hebben zich 300 NN-klanten bij Wakkerpolis aangemeld. Een van die klanten is overigens al in een Kifid-procedure tegen NN. Tiesinga wijst erop dat ook al zou NN in beroep gaan tegen de uitspraak van de Geschillencommissie Financiële Dienstverlening, dat het concern dan toch gehouden is vast te betalen. De Geschillencommissie oordeelde onlangs dat NN niet duidelijk was over de eerste kosten in zijn beleggingsverzekering en dat de betreffende polis herrekend moet worden alsof er geen eerste kosten waren. Overigens heeft NN in het gesprek met Wakkerpolis volgens Tiesinga niet gezegd waarom de verzekeraar het niet eens met de uitspraak.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Woekerpolisstrijd nog niet gestreden

Woekerpolisstrijd nog niet gestreden

"De uitspraak van de Commissie van Beroep verandert niets aan ons eerder gepubliceerde standpunt dat de financiële gevolgen van het dossier beleggingsverzekeringen...

Wakkerpolis NNclaim versterkt bestuur

Wakkerpolis NNclaim versterkt bestuur

Wakkerpolis NNclaim heeft bestuur en toezicht versterkt. De benoemingen betreffen G.M. Jochems (compliancedeskundige, oud AFM), M.P.A. Bos (advocaat) en R. Gerssen...

Wakkerpolis nodigt NN uit voor schikkingsoverleg

Wakkerpolis nodigt NN uit voor schikkingsoverleg

Wakkerpolis heeft NN uitgenodigd voor schikkingsoverleg. Wakkerpolis: "Uit de recente publieke reactie van NN begrijpt Wakkerpolis dat NN ontkent dat ze niet...

Nieuwe bom onder woekerpolisaffaire

Nieuwe bom onder woekerpolisaffaire

Klanten met een beleggingsverzekering bij Nationale-Nederlanden hadden vooraf moeten horen welke kosten zouden worden ingehouden. Deze zwaarwegende 'conclusie' heeft...

Wakkerpolis.nl blijft inzetten op Kifid tegen NN

Wakkerpolis.nl blijft inzetten op Kifid tegen NN

Wakkerpolis.nl toont zich niet onder de indruk van de dagvaarding door de Vereniging Woekerpolis.nl van Nationale-Nederlanden. Wakkerpolis.nl houdt vertrouwen in...

Wakkerpolis gestart met terugvorderen

Wakkerpolis gestart met terugvorderen

Wakkerpolis is gestart met het terugvorderen van NN van de eerste kosten van aangemelde polissen.     Wakkerpolis: "Op 4 juni is door Wakkerpolis...