Omarm een robot, ga voor advies!

Omarm een robot, ga voor advies!

VVP organiseert op 20 juni 2018 op Landgoed De Horst in Driebergen Zeist (De Baak) voor de vierde keer de Dag van het Topadvies. Dit maal onder de titel: 'Omarm een robot, ga voor advies'.

Deze vierde editie biedt tools, concrete praktische informatie en tips van vakexperts en topadviseurs op het gebied van automatisering, digitalisering, robotisering voor financieel adviseurs. 

Met onder meer digitale inzichten en praktische tools van adviseur en softwareontwikkelaar Paul Brederode en Rob Ubels. Brederode: "Je kunt excelleren als adviseur samen met het kantoorteam én een robot. In de afgelopen tijd is er een behoorlijk aantal veelbelovende initiatieven op de rails gezet. Om nu te spreken van een daverend succes? Daar is het te vroeg voor. De reden hiervan is dat veel automatiseerders gefragmenteerde oplossingen aanbieden en dat ‘de mens’ zich nog niet voldoende realiseert dat een verandering noodzakelijk is." Paul en Rob bieden een concrete oplossing en maken adviseren weer een leuk vak.

Ook biedt deze dag de direct toepasbare filosofie 'Maak de ander beter' van Loek Peters (acteur hitserie Penoza). Peters: "Als acteur faciliteer je de ander zo goed mogelijk zijn/haar rol te laten spelen. Door de ander beter te maken, kies je voor jezelf. Deze positieve wederzijdse afhankelijkheid en verantwoordelijkheid zijn in het bedrijfsleven misschien niet altijd even zichtbaar als in het theater, maar minstens even sterk aanwezig. Wij geloven erin dat de adviessector zal floreren als de ‘Maak de Ander Beter filosofie’ zal worden toegepast.”

Tevens zijn er praktijkgerichte sessies over blockchain (Justin Schlee, Anva), de ultieme combinatie van advisering en digitalisering (Jan Verstegen, Eerstestap.nl), de stap naar meer declarabele uren en een hoger tarief (André van Luijk, Woonvisie), de kracht social media voor een advieskantoor (adviseur Nico van Koesveld) en antwoord op de vraag: welke innovatie waar kantoor én klant baat bij hebben, omarm je (Gert Vasse, Yellowtail en Bart Nijen Twilhaar, Startershypotheekonline.nl).

De dag wordt mede mogelijk gemaakt door Lindenhaeghe en Scildon.

Voor het volledige programma en inschrijven klilk HIER.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Door blockchain naar meer vertrouwen

Door blockchain naar meer vertrouwen

"Over blockchain en bitcoin wordt veel zinnigs en onzinnigs gezegd en geschreven. Maar wat houdt blockchain in en wat betekent deze ontwikkelingen voor het advieskantoor...

Innovaties waar adviseur én klant van profiteren

Innovaties waar adviseur én klant van profiteren

Hoe kun je innovaties omarmen om je klant en jezelf als adviseur beter te helpen bij financieel inzicht? Deze vraag beantwoorden Gert Vasse (Directeur Yellowtail)...

De kracht van social media voor adviseurs

De kracht van social media voor adviseurs

"Hoe maak je als kleinere speler in de financiële sector optimaal gebruik van social media. Niet alleen is social media een belangrijk informatiekanaal richting...

Oproep aan het intermediair

Oproep aan het intermediair

Advies met een robot touch! Het een kan bijna niet meer zonder het ander. Een robot zal steeds vaker op dynamische manier de juiste informatie samen met de klant...

Adviestip: meer declarabele uren tegen een hoger tarief

Adviestip: meer declarabele uren tegen een hoger tarief

De komende decennia zal het aantal onderdelen waarop adviseurs het verschil kunnen maken kleiner worden. De tarieven op het recht-toe-recht-aan advies zullen afnemen....

Loek Peters (Penoza) maakt adviseurs nog beter op de Dag van het Topadvies

Loek Peters (Penoza) maakt adviseurs nog beter op de Dag van het Topadvies

Acteur Loek Peters (bekend van onder meer de hitserie Penoza) is tevens oprichter van 'Maak de ander beter'. Hij verzorg de afsluitende presentatie op de Dag van...