Premie gaat voor veel verzuimrelaties De Goudse omhoog

Bernardo Walta 2016

Vorig jaar heeft De Goudse haar Verzuimverzekering vernieuwd voor nieuwe polissen. Per 1 januari 2019 gelden de nieuwe voorwaarden en tarieven ook voor alle overige polissen. Voor veel verzuimrelaties gaat de premie omhoog.

Het maximaal te verzekeren loon per werknemer wordt verhoogd naar 125.000 euro en werknemers zijn verzekerd tot de AOW-leeftijd, ook als die in de toekomst verder door stijgt. Als de verzekering wordt afgesloten in combinatie met arbodienstverlening via De Goudse is er naast een re-integratiebudget (van 4.000 euro) ook een Preventiebudget van 500 euro er dreigend zieke werknemer. Bij bepaalde productcombinaties wordt dit verdubbeld naar 1.000 euro.

Voor veel verzuimrelaties van De Goudse gaat de premie op 1 januari omhoog. Volgens commercieel directeur Bernardo Walta heeft dit te maken met de landelijke toename van het verzuim. "Het verzuimpercentage was in het eerste kwartaal van 2018 volgens het CBS 4,9 procent. Het is meer dan tien jaar geleden dat dit zo hoog was. Daarnaast baseren we de premie nu meer op de risico’s, terwijl in het verleden de nadruk vooral lag op de schadelast van de afgelopen jaren."

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Verzuimvolmacht De Goudse voor Nedasco

Verzuimvolmacht De Goudse voor Nedasco

De Goudse heeft een verzuimvolmacht verleend aan Nedasco. Manager Inkomen Marco Pos: “De adviseur kan al een premie berekenen voor een verzuimverzekering...

De Goudse eerste professionele investeerder op Rabo&Co

De Goudse eerste professionele investeerder op Rabo&Co

De Goudse Verzekeringen stelt als eerste professionele investeerder geld beschikbaar op Rabo&Co. Het gaat om een bedrag van 20 miljoen euro, waarmee De Goudse...

Goudse founding partner Grow Impact

Goudse founding partner Grow Impact

De Goudse is founding partner geworden van Grow Impact, een initiatief van Social Enterprise NL en GrowthClass. Sociaal ondernemers worden met een opleidingsprogramma...

Henk Raué voorzitter RvC De Goudse

Henk Raué voorzitter RvC De Goudse

Henk Raué is Maarten Dijkshoorn opgevolgd als voorzitter van de Raad van Commissarissen van De Goudse. Dijkshoorn heeft na acht jaar afscheid genomen....

De Goudse trots op autonome groei

De Goudse trots op autonome groei

De Goudse heeft in 2017 in alle kernsegmenten groei geboekt. Het resultaat steeg van 33,3 naar 34,4 miljoen euro. De omzet steeg van 532 naar 571 miljoen euro en...

Geert Bouwmeester beëdigd tot Ere Waegemeester

Geert Bouwmeester beëdigd tot Ere Waegemeester

Geert Bouwmeester, bestuursvoorzitter van De Goudse, is tijdens de opening van het Kaasseizoen toegetreden tot het Gilde der Ere Waegemeesters. De beëdiging...