"prijsverschillen aov's blijven groot"

MoneyView (logo)

Uit het 26e MoneyView Special Item blijkt dat de prijsverschillen tussen aov's voor (zelfstandig) ondernemers het afgelopen jaar onverminderd groot zijn gebleven. Gemiddeld zijn de premies voor de duurste aov’s 60 procent hoger dan de premies voor de goedkoopste soortgelijke aov's. De verschillen worden kleiner als wordt gekozen voor indexering van uitkering en/of verzekerd bedrag.

"Opmerkelijk is bovendien", aldus MoneyView,  "dat ondanks het rapport van de AFM uit mei 2011, waarin naar voren kwam dat de aov-verzekeraars met het bieden van een budget-aov de klant in lang niet alle gevallen centraal stelt en daarmee een niet nuttig product aanbieden, deze uitgeklede aov’s nog steeds worden aangeboden. Aegon, De Amersfoortse en De Goudse zijn de enige verzekeraars die deze producten uit het assortiment
hebben gehaald." Uit de analyse van de tariefstellingen komt Avéro Achmea met Continu Inkomen Compleet als meest gunstige product naar voren. Naast twee aov’s van Generali scoren een aov van Aegon  en De Amersfoortse het hoogst op de flexibiliteit ten aanzien van voorwaarden en mogelijkheden.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
"Nieuwe en-blocbepalingen ook laten gelden bij bestaande aov's"

"Nieuwe en-blocbepalingen ook laten gelden bij bestaande aov's"

MoneyView meent dat de nieuwe en-blocbepalingen aov ook voor bestaande polissen moeten gaan gelden. MoneyView in haar Special Item Arbeidsongeschiktheidsverzekeringen:...

Tweevijfde aov\'s nog op basis doorlopende provisie

Tweevijfde aov\'s nog op basis doorlopende provisie

Ondernemers kunnen nog steeds fors besparen op hun arbeidsongeschiktheidsverzekering (aov) door deze provisievrij te maken. Dat stelt Yellow Walnut Verzekeringen...