Raadschelders & zn 300ste deelnemer SUREbusiness

300ste deelnemer SUREbusiness

Raadschelders & zn uit Kudelstaart heeft zich als 300ste deelnemer aangesloten bij de serviceprovider zakelijke verzekeringen SUREbusiness.

SUREbusiness, serviceprovider zakelijke verzekeringen, is gestart in 2016 en is, sinds begin 2018, volledig eigendom van Levent Türkmen. De onderneming heeft momenteel achttien volmachten van Nederlandse en buitenlandse risicodragers.

Uitstroom kennis nekt acceptatieruimte

SUREbusiness verwacht nog verder te kunnen groeien in de tweede helft van 2018. Türkmen: “Het Nederlandse bedrijfsleven innoveert sterk. Het gevolg hiervan is dat ook risicoprofielen van bedrijven veranderen. De bouwkundige in 2018 brengt bijvoorbeeld andere (beroep) risico’s met zich mee dan dezelfde bouwkundige in 2005 had. Dit stelt nieuwe eisen aan de risicobeoordeling bij verzekeringsmaatschappijen. Maar ook ondernemersdurf om nog onbekende risico’s te in te schatten.

"Financieel adviseurs merken dagelijks dat voor zakelijke schadeverzekeringen het vinden van voldoende dekkingscapaciteit bij Nederlandse verzekeraars lastig is. Aanbieders bouwen hun portefeuille af of richten zich meer op de bekende standaard risico’s. Bij veel aanbieders heeft er in de afgelopen jaren ook een forse uitstroom plaatsgevonden van acceptanten met langjarige werkervaring. Het gevolg is dat adviseurs veel tijd kwijt zijn met het vinden van dekking en het vervolgens vergelijken van de condities waartegen deze risico’s worden aangeboden.De gemiddelde doorlooptijd voor nieuwe zakelijke schadeverzekeringen bedraagt op dit moment gemiddeld drie werkdagen. Wij vinden het daarbij juist belangrijk dat adviseur en acceptant, waar nodig, wel contact met elkaar hebben. Het is immers juist de adviseur die de ondernemer en onderneming kent en kleur kan geven aan het risico dat aangeboden wordt.”

Op de foto Levent Türkmen (links) en Remco Raadschelders.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Surebusiness vernieuwt avb-producten

Surebusiness vernieuwt avb-producten

Surebusiness heeft de dekkingsmogelijkheden op het gebied van aansprakelijkheid uitgebreid. Er is een uitbreiding in aantal te verzekeren hoedanigheden, er is dekking...

"Groeiende kritiek adviseurs op dienstverlening verzekeraars"

"Groeiende kritiek adviseurs op dienstverlening verzekeraars"

"Vanuit financieel advieskantoren is groeiende kritiek op de dienstverlening van verzekeraars. De kritiek richt zich met name op het gebrek aan de wil en mogelijkheden...

Buitenlandse nieuwkomers winnen terrein bij Zakelijk Schade

Buitenlandse nieuwkomers winnen terrein bij Zakelijk Schade

"Tenzij de Nederlandse verzekeraars hun koers wijzigen denk ik dat de komende jaren een steeds groter deel van de premiestroom zakelijk schade zich zal verleggen...

"Scherpe scheiding zakelijk en privé sluit niet meer aan bij belevingswereld klanten"

"Scherpe scheiding zakelijk en privé sluit niet meer aan bij belevingswereld klanten"

De scherpe scheiding zakelijk en privé sluit niet meer aan bij de belevingswereld van de klant, aldus Jurjen Oosterbaan (Bureau DFO) op het seminar ‘Maatwerk...

"Markt zakelijke schadeverzekeringen verschraalt"

"Markt zakelijke schadeverzekeringen verschraalt"

“De markt van zakelijke schadeverzekeringen verschraalt." Aldus Levent Türkmen, directeur van SUREbusiness bij de aankondiging van een mini-seminar. "Wij...

Surebusiness: meer dan 200 kantoren

Surebusiness: meer dan 200 kantoren

SUREbusiness, serviceprovider op het gebied van zakelijke schadeverzekeringen, is afgelopen week door de grens van 200 deelnemers gegaan.  Als gevolmachtigde...