Reaal zet stap richting mobiel verzekeren

Reaal Dichtbij app

Met inzet van de technologische kennis van Anbang heeft Reaal een app ontwikkeld waarmee klanten hun verzekeringen kunnen beheren via de smartphone. Klanten kunnen hiermee onder meer premieberekeningen maken, een verzekering afsluiten, de juiste noodnummers in binnen- en buitenland raadplegen en contact opnemen met de klantenservice via het kanaal van hun keuze.

"Voor ons is de app een mooi startpunt van onze digitalisering en een nieuwe stap in de wereld van het mobiele verzekeren”, zegt Bart Janknegt, directeur Marketing & Distributie. De app, genaamd ‘Reaal Dichtbij’, biedt klanten een overzicht van hun lopende polissen. Van een doorlopende reisverzekering, aansprakelijkheidsverzekering of rechtsbijstandverzekering kunnen ze de premie berekenen én deze meteen afsluiten. Komt de klant er niet uit, dan kan hij direct bellen, Whatsappen of tweeten met de klantenservice. Gebruikers verdienen punten voor elke verzekering die ze afsluiten én door hun ervaringen met producten of de app te delen via hun sociale netwerken. Maar ook via de fun feature ‘surprise’ waarmee je door te schudden met je telefoon verrast wordt met een beloning. Klanten kunnen hun punten inwisselen voor verschillende cadeaus zoals een tegoedbon voor Netflix, iTunes of Spotify.

 

Doorontwikkelen met adviseurs

De app is gerealiseerd in samenwerking met het moederbedrijf van Vivat, de Anbang Group. Janknegt: “Dankzij de technologische kennis van Anbang en onze kennis van de Nederlandse markt hebben we in zeer korte tijd een mooie en handige app gebouwd. Wij willen de app inzetten in al onze distributiekanalen. Onze volgende stap is het toevoegen van nieuwe functionaliteiten zoals schade melden, het aanbieden van meer verzekeringsproducten en het toevoegen van contactgegevens van de financieel adviseur." Op basis van de ervaringen van klanten wordt de app doorontwikkeld. Hierbij is ook een rol voor adviseurs weggelegd.

De app is op dit moment alleen beschikbaar voor smartphones van Apple. Eind april volgt de versie voor Android-telefoons. Klanten en niet-klanten kunnen de app gratis downloaden in de App Store via www.reaal.nl/dichtbij.


 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Berend Tooms - 10 februari 2016

"dichtbij" moet je dus lezen als "rechtstreeks". Niet erg, maar meldt dat dan ook gewoon. Weet je als adviseur waar je aan toe bent. Kun je gewoon door met je werk en overwegen of dit nog de juiste club is. Pas bij het doorontwikkelen is er een rol voor adviseurs weggelegd. Dat moet dan een loondienstagent zijn, vermoed ik? "Direct berekenen en afsluiten", lees ik. Nou, even gekeken. Gerekend is er al en afsluiten geloof ik wel. Ben benieuwd naar de rol van de adviseur. Hoeveel mensen ook alweer op straat bij Reaal? Nog veel meer, schat ik in.

Lees meer over
Anbang van start met verkoop Vivat

Anbang van start met verkoop Vivat

Anbang heeft een aantal internationale zakenbanken verzocht een voorstel te doen om Vivat te verkopen, aldus de Telegraaf. Anbang nam Vivat in 2015 over voor 1...

Tip Reaal voor automobilisten in noodweer:  verminder je snelheid

Tip Reaal voor automobilisten in noodweer: verminder je snelheid

De komkommertips vieren hoogtij. Reaal heeft er een hele reeks voor als het slecht weer wordt: "Moet je ondanks de regen toch de deur uit met de auto? Verminder...

Reaal: gratis Woonveilig-alarmsysteem voor inbraakslachtoffers

Reaal: gratis Woonveilig-alarmsysteem voor inbraakslachtoffers

Reaal biedt haar klanten die in de maanden mei en juni bezoek hebben gekregen van inbrekers een gratis Woonveilig-alarmsysteem. Reaal wil zo het leed van gedupeerden...

Reaal partner van Schooljudo

Reaal partner van Schooljudo

Reaal is partner geworden van Schooljudo. Het komende schooljaar gaat Reaal tien scholen ondersteunen, zodat zij kunnen deelnemen aan het programma van Schooljudo. Jeroen...

Reaal past aov aan na feedback adviseurs

Reaal past aov aan na feedback adviseurs

Reaal heeft na feedback van een aantal adviseurs de Ondernemers AOV aangepast. Reaal heeft onder meer de instapkortingsregeling verbeterd, de premie verlaagd en...

Freek Vonk geeft zich bloot in nieuwe commercial Reaal

Freek Vonk geeft zich bloot in nieuwe commercial Reaal

Freek Vonk geeft zich bloot in de nieuwe commercial van Reaal. In de nieuwe campagne bezorgt een stel dolfijnen de tv-bioloog de nodige kopzorgen tijdens zijn vakantie. Jeroen...