Rechtsbijstandverzekeraars vergoeden inschrijfkosten voor 'Geen PE(Plus)-examens meer'

Michiel Zoet

De rechtsbijstandsverzekeraars, Arag, DAS en SRK hebben aangekondigd dat zij de kosten voor het persoonlijk lidmaatschap van de Vereniging 'Geen PE(Plus)-examens meer' zullen vergoeden aan de mensen die bij hen verzekerd zijn voor rechtsbijstand.
 

Voor Michiel Zoet,  voorzitter van de Vereniging is dit een grote doorbraak in het belangrijke initiatief om met brede steun juridisch te laten onderzoeken of het toegestaan is om behaalde Wft-diploma’s nietig te verklaren. Ook wordt onderzocht of een 3-jaarlijks PE-examen verplicht opgelegd kan worden, wanneer niet slagen voor het examen ertoe leidt dat het beroep of bedrijf niet meer kan worden uitgeoefend.
Michiel Zoet: “Nu is er geen financiële drempel voor personeelsleden/medewerkers van assurantiekantoren, volmachtbedrijven, verzekeraars en banken die verzekerd zijn om zich massaal aan te melden om persoonlijk mee te liften op de uitkomst van het proefproces. Deze stap is van belang om ervoor te kunnen zorgen dat er voldoende leden zijn binnen de vereniging om het (proef)proces te kunnen aangaan.”
Inmiddels hebben zich meer dan 350 mensen aangemeld als lid van de vereniging. Aanmelden is mogelijk tot 1 mei en kan via de site: www.geenpeexamens.nl.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Loek Sliepen - 8 april 2015

Michiel Zoet, prachtig initiatief. Ik ben aangemeld bij de Vereniging Geen PE(plus) examens meer en gelijk het inschrijfbedrag € 100,- betaald. Vandaag van rechtsbijstandsverzekeraar € 100,- retour ontvangen. Bedankt rechtsbijstandsverzekeraar hiervoor. Even voorstellen. Ik ben 58 jaar en 35 jaar onafgebroken zelfstandig assurantieadviseur. Afstammeling van een pappa en mamma kantoor (1963). Van kindsaf aan in aanraking gekomen met klanten en maatschappijen. 22 Jaar lid geweest van de NBVA. Vanaf mei 2013 wordt ik geteisterd met gezondheidsproblemen. Mei 2013 nervus faciales (aangezichtsverlamming). December 2013 bleek de oorzaak een adenocarcinoom glanudula (kwaadaardige speekselkliertumor). Een 8-urige operatie in januari 2014 volgde. Hierop volgde al snel een nabehandeling van radiotherapie in 33 fracties (bestralingen) en een aantal kleine operaties. Veel therapieën in 2013 zorgde ervoor dat ik medio augustus 2013 weer enigszins op de been was gekomen. Eind september 2013 ingeschreven voor examentraining Wft Plus Adviseur Schadeverzekering Zakelijk half oktober. De examentraining heb ik moeten afzeggen omdat ik ineens moeilijkheden had met lopen. Oorzaak bleek een dreigende breuk bot van de heup. Achteraf bleek dat botmetastasen (uitzaaiing) hiervoor verantwoordelijk zijn. Een operatie voor een totale heupprothese in november 2014 volgde. Hierna als gevolg van de ziekte plotseling definitieve uitval van mijn rechteroog i.v.m. diplopie (dubbelzien). Er volgde een mri en ct-scan en deze wees uit dat er in het lichaam meerdere uitzaaiingen te zien waren. 6 Palliatieve kuren (chemo) werden voorgeschreven. Na de 3e kuur bleek na een ct-scan dat de ziekte goed reageert op de kuur. De overige kuren kan ik afmaken. Nu ben ik voor opname aan het wachten voor de 5e kuur. Naar omstandigheden voel ik mij redelijk goed. Intussen heb ik niet stil gezeten en heb samen met mijn Rechtsbijstandsverzekering de AFM benaderd om mijn situatie toe te lichten en om de mogelijkheid van dispensatie te verlenen voor de Plus Examens. Voor een lang verhaal kort te maken is dat de wetgever GEEN MOGELIJKHEID HEEFT OM DISPENSATIE TE VERLENEN!!!!!!!!!!!!. EEN OPROEP AAN KANTOOREIGENAREN EN MEDEWERKERS OM HET INITIATIEF VAN MICHIEL ZOET TE ONDERSTEUNEN EN DE “BERLIJNSE MUREN” AF TE BREKEN ZODAT WIJ “WESSIS”KUNNEN BLIJVEN IN PLAATS VAN “OSSIS”. IEDERE ONDERSTEUNING/AANMELDING STAAT VOOR MIJ VOOR HET FUSSILEREN VAN EEN KANKERCEL. KOMOP EN HELP MIJ EN “KANJER” MICHIEL ZOET VOOR DE STRIJD TEGEN DE “KANKER”TE WINNEN. LET OP: GEZONDHEID UIT HET VERLEDEN BIEDT GEEN GARANTIE VOOR DE TOEKOMST”. ZORG ERVOOR DAT JE JE WAARDIGHEID (DIPLOMA EN FUNCTIE) ALS ASSURANTIEADVISEUR OF FINANCIEEL ADVISEUR OOK BIJ ZIEKTE KUNT BLIJVEN BEHOUDEN. Bedankt alvast. Je suis Geen PE(plus) examens meer Loek Sliepen loek.sliepen@me.com

Lees meer over
Vereniging 'Geen pe\(plus\)-examens meer' verlengt inschrijfdatum tot 1 juli

Vereniging 'Geen pe\(plus\)-examens meer' verlengt inschrijfdatum tot 1 juli

De Vereniging 'Geen (PE)plus-examens meer' heeft de uiterste datum waarop men lid kan worden verplaatst van 1 mei naar 1 juli. Voorzitter Michiel Zoet: "Daar...

'Geen PE(plus)-examens meer' nu op 500 leden

'Geen PE(plus)-examens meer' nu op 500 leden

Inmiddels zijn meer dan 500 mensen ui de financiële sector lid geworden van de Vereniging 'Geen PE(plus)-examens meer'. De Vereniging zet in op een proefproces...

"word massaal lid van geen pe\(plus\) examens meer"

"word massaal lid van geen pe\(plus\) examens meer"

Verreweg de meeste mensen hebben inmiddels gehoord van het proefproces tegen het PE(plus)-examen waar financieel adviseur Michiel Zoet op inzet. Maar meer mensen...

Ook personeel opgeroepen lid te worden van Vereniging 'Geen PE(plus)-examens meer

Ook personeel opgeroepen lid te worden van Vereniging 'Geen PE(plus)-examens meer

Terwijl steeds meer kantooreigenaren zich aanmelden bij de Vereniging 'Geen PE(plus)-examens meer' (dinsdagochtend stond de teller op ruim 220), blijft het aantal...