Reispolis dekt nieuwste smartphones onvoldoende

smartphones

De uitkering van de reisverzekering is lang niet altijd toereikend ter vervanging van de nieuwste smartphones. Bij 70 procent van de onderzochte reisverzekeringen is deze uitkering minder dan 300 euro. Dat schrijft MoneyView in haar nieuwste Special Item.

Het item over reisverzekeringen laat verder onder meer zien dat de maximum vergoedingen voor telecommunicatie-apparatuur per verzekeraar sterk verschillen. De producten die dit keer het beste uit de bus kwamen, zijn bij doorlopend reis qua prijs polissen van Aon Direct, SNS Bank/Zelf.nl eb Univé, qua kwaliteit verzekeringen van ANWB/Unigarant, de Europeesche en NN. Bij de kortlopende reisverzekeringen zijn producten van Ohra en Zelf.nl qua prijs als beste beoordeeld, polissen van ANWB/Unigarant en de Europeesche als beste qua kwaliteit.

Lees meer over

Reacties

Frank Gommeren 25 maart 2014

Gezien het feit dat dit zeer schadegevoelige producten zijn is het beter om de dekking beperkt te houden daar de schadelast op reisverzekeringen al gigantisch is. Tegen een gering bedrag kun je een mobiele apparatuurverzekering afsluiten.

Obvion winnaar Productrating MoneyView

Obvion winnaar Productrating MoneyView

Obvion mag worden beschouwd als de winnaar van de MoneyView Product Rating Hypotheken 2017, zo blijkt uit het Special Item Hypotheken. Voor de ProductRating Prijs...

De complexe impact  van vereenvoudiging

De complexe impact van vereenvoudiging

De citaten van ondernemers over het wel of niet afsluiten van een aov zijn al jaren gelijk. De één twijfelt, de ander heeft ‘m niet, weer een...

Dubbele dekkingen bij rechtsbijstandspolissen

Dubbele dekkingen bij rechtsbijstandspolissen

MoneyView waarschuwt voor dubbele of onnodige dekkingen bij rechtsbijstandsverzekeringen. Volgens MoneyView bieden meerdere rechtsbijstandsverzekeraars totaalpakketten...

Rentematching  pakt slecht uit

Rentematching pakt slecht uit

Een werknemer met pensioen in een premieovereenkomst bouwt zijn kapitaal tegenwoordig meestal op in een lifecyclefonds, waarbij ‘minder risicovol’...

Money wise

Money wise

Goed nieuws, zo lijkt het: execution only is niet goedkoper dan een hypotheek via een onafhankelijk adviseur. Volgens MoneyView heeft de breedte van het assortiment...

Verlaging dekking autoverzekering zinvol

Verlaging dekking autoverzekering zinvol

De vraag of verlaging van de dekking van de autopolis voor de verzekerde zinvol is, hangt van meer aspecten af dan alleen de ouderdom van de auto. Aldus MoneyView...