"reisverzekeraars keren mager uit na diefstal smartphone"

Smartphone

Independer constateert dat reisverzekeraars mager uitkeren na diefstal van een tablet of smartphone.

Volgens Independer geeft 92 procent van de reisverzekeraars geen volledige vergoeding voor een smartphone. Veel reisverzekeraars (69%) keren niet meer dan 300 euro uit na verlies van een smartphone.

"Vakantiegangers die direct bij een reisorganisatie een reisverzekering afsluiten, zijn nog slechter af. Reisorganisaties bieden vooral reisverzekeringen aan van Mondial, Unigarant en Europeesche. Van deze drie verzekeraars keert Unigarant het minst uit na verlies van een tablet of laptop. Deze verzekeraar vergoedt maximaal 300 euro. Mondial en de Europeesche hanteren een maximale vergoeding voor foto-, muziek- en computerapparatuur tezamen. Bij Mondial bedraagt het maximum 500 euro (voordeligste reisverzekering), bij de Europeesche 1.500 euro", aldus Independer.

"Wie naast een dure fotocamera verschillende elektronische gadgets (tablet, laptop, e-reader e.d.) meeneemt met een gezamenlijke waarde van meer dan 1.000 euro moet extra voorzichtig zijn. De meeste reisverzekeraars hanteren een maximale vergoeding die wisselt per verzekeraar en per apparatuur. Daardoor krijgen verzekerden vrijwel nooit al hun elektronica volledig vergoed."

 

Lees meer over
Vijfde reisverzekeraars houdt afschrijvingslijsten geheim

Vijfde reisverzekeraars houdt afschrijvingslijsten geheim

Een vijfde van de reisverzekeraars heeft zijn afschrijvingslijsten nog steeds niet bekendgemaakt. Aldus MoneyView in haar Special Item Reisverzekeringen. MoneyView:...

Reisverzekeraars: magere voldoende in eerste thema-onderzoek kkv

Reisverzekeraars: magere voldoende in eerste thema-onderzoek kkv

Te veel keurmerkhouders scoren slechts een magere voldoende in het eerste thema-onderzoek Reisverzekering door het Keurmerk Klantgericht Verzekeren (KKV).  ...

Veel reisverzekeraars keren minder uit aan ouderen

Veel reisverzekeraars keren minder uit aan ouderen

Ouderen krijgen minder uitgekeerd van de ongevallendekking bij 60 procent van de reisverzekeraars. Aldus Verzekeringssite.nl. Ook bij jongeren zijn opvallende verschillen....