Stelling van de week

Verboden te parkeren

Sommige grote verzekeraars willen het intermediair buiten spel zetten. Met die VVP-stelling van afgelopen week was 85 procent het eens. De uitkomst bevestigt op z'n minst het gevoel dat bij veel financieel adviseurs leeft. En het zorgt voor een duidelijke opdracht aan de verzekeraars: laat maar zien dat het anders is.

Voor de nieuwe poll keren we weer even terug naar een evergreen: het provisieverbod. CFD roerde zich vrijdag in de discussie over actieve provisietransparantie met nieuwe aandachtspunten voor de stakeholders. In haar stuk stelt CFD dat het provisieverbod heeft geleid tot lagere inkomsten voor financieel adviseurs. Wij zijn benieuwd of dat ook uw ervaring is.

Dus doe weer mee en stem op de nieuwe stelling!

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon 13 maart 2018

Uiteraard heeft het geleid tot minder inkomsten, Er is bijna geen klant te vinden die wil betalen voor advies, (alleen wel als ze het huis van hun dromen wil kopen ) die door de steeds veranderde wetgeving geen donder waard is, Garantie tot aan de voordeur , althans dat zijn de gevolgen van diezelfde overheid die ons de maat neemt. Of zijn het toch de maatschappijen zelf ???? Banken zijn er al achter gekomen Veel minder omzet zonder de onafhankelijke adviseur, dus die zoeken weer verbindingen. wordt vervolgt

Lees meer over
Verplichte aov voor zzp'ers?

Verplichte aov voor zzp'ers?

De meningen waren verdeeld tijdens het woensdag gehouden VVP Event Inkomen. Vandaar de nieuwe stelling: 'Verplichte aov voor zzp'ers moet er nu gewoon snel komen'....

Stelling van de week

Stelling van de week

Bijna een gelijk spel bij de VVP-poll van afgelopen week. Achtenveertig procent was het eens, 52 procent oneens met de stelling 'Scheiding tussen advies en bemiddeling...

Stelling van de week: scheiden advies en bemiddeling

Stelling van de week: scheiden advies en bemiddeling

De uitslag van de stelling van vorige week was glashelder. Maar liefst 75 procent van de respondenten was het eens met de stelling: 'Ik ervaar het vak van financieel...

Stress?

Stress?

Leidt u als financieel adviseur een stressvol bestaan? De redactie van VVP is hier benieuwd naar, vandaar deze vraag in de nieuwe poll. Doe weer mee en stem! Mocht...

Begrip voor de AFM

Begrip voor de AFM

De afgelopen week waren de meningen verdeeld over de stelling 'Verzekering is een soort pinautomaat geworden'. Bijna de helft (48 procent) was het eens met de stelling. In...

Verzekering is een soort pinautomaat geworden

Verzekering is een soort pinautomaat geworden

Verzekering is een soort pinautomaat geworden, aldus Verbondsdirecteur Leo de Boer vrijdag in het FD. Wat vindt u? Doe weer mee met de stelling van de week en stem!  Afgelopen...