Stelling van de week

Verboden te parkeren

Sommige grote verzekeraars willen het intermediair buiten spel zetten. Met die VVP-stelling van afgelopen week was 85 procent het eens. De uitkomst bevestigt op z'n minst het gevoel dat bij veel financieel adviseurs leeft. En het zorgt voor een duidelijke opdracht aan de verzekeraars: laat maar zien dat het anders is.

Voor de nieuwe poll keren we weer even terug naar een evergreen: het provisieverbod. CFD roerde zich vrijdag in de discussie over actieve provisietransparantie met nieuwe aandachtspunten voor de stakeholders. In haar stuk stelt CFD dat het provisieverbod heeft geleid tot lagere inkomsten voor financieel adviseurs. Wij zijn benieuwd of dat ook uw ervaring is.

Dus doe weer mee en stem op de nieuwe stelling!

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon 13 maart 2018

Uiteraard heeft het geleid tot minder inkomsten, Er is bijna geen klant te vinden die wil betalen voor advies, (alleen wel als ze het huis van hun dromen wil kopen ) die door de steeds veranderde wetgeving geen donder waard is, Garantie tot aan de voordeur , althans dat zijn de gevolgen van diezelfde overheid die ons de maat neemt. Of zijn het toch de maatschappijen zelf ???? Banken zijn er al achter gekomen Veel minder omzet zonder de onafhankelijke adviseur, dus die zoeken weer verbindingen. wordt vervolgt

Lees meer over
Stelling van de week

Stelling van de week

Van de stemmers op de VVP-poll van vorige week merkt 86 procent dat ze sinds de invoering van het provisieverbod minder inkomsten hebben. De stelling was naar aanleiding...

Stelling van de week

Stelling van de week

Zeventig procent van de lezers van VVP Online vindt dat de ASR-top de fikse loonsverhoging moet weigeren. Dat blijkt uit de poll van afgelopen week. De raad van...

Stelling van de week

Stelling van de week

Vier vijfde van de stemmers was het oneens met de VVP-stelling van afgelopen week 'Verzekeraars die het goed voor hebben met de adviseur betalen hem geen provisie...