Stelling van de week

Verboden te parkeren

Sommige grote verzekeraars willen het intermediair buiten spel zetten. Met die VVP-stelling van afgelopen week was 85 procent het eens. De uitkomst bevestigt op z'n minst het gevoel dat bij veel financieel adviseurs leeft. En het zorgt voor een duidelijke opdracht aan de verzekeraars: laat maar zien dat het anders is.

Voor de nieuwe poll keren we weer even terug naar een evergreen: het provisieverbod. CFD roerde zich vrijdag in de discussie over actieve provisietransparantie met nieuwe aandachtspunten voor de stakeholders. In haar stuk stelt CFD dat het provisieverbod heeft geleid tot lagere inkomsten voor financieel adviseurs. Wij zijn benieuwd of dat ook uw ervaring is.

Dus doe weer mee en stem op de nieuwe stelling!

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon 13 maart 2018

Uiteraard heeft het geleid tot minder inkomsten, Er is bijna geen klant te vinden die wil betalen voor advies, (alleen wel als ze het huis van hun dromen wil kopen ) die door de steeds veranderde wetgeving geen donder waard is, Garantie tot aan de voordeur , althans dat zijn de gevolgen van diezelfde overheid die ons de maat neemt. Of zijn het toch de maatschappijen zelf ???? Banken zijn er al achter gekomen Veel minder omzet zonder de onafhankelijke adviseur, dus die zoeken weer verbindingen. wordt vervolgt

Lees meer over
Provisie bij schadeverzekeringen verdwijnt vanzelf

Provisie bij schadeverzekeringen verdwijnt vanzelf

Op de VVP-stelling van afgelopen week reageerde 68 procent instemmend. De stelling was: 'De politiek kan er niet omheen; nog dit jaar worden advieskosten fiscaal...

Stelling van de week

Stelling van de week

De meningen over de stelling 'Provisieverbod doortrekken naar consumptief krediet' waren gelijkelijk verdeeld: de helft was voor en de helft was tegen. Hans Schoonwater...

Provisieverbod doortrekken naar consumptief krediet

Provisieverbod doortrekken naar consumptief krediet

'Wij vermelden al een tijd wat onze provisie is', was de VVP-poll van vorige week. Bijna dertig procent van de stemmers gaf aan dit inderdaad al te doen, de rest...

Wij vermelden al een tijd wat onze provisie is

Wij vermelden al een tijd wat onze provisie is

Bijna driekwart (73 procent om precies te zijn) van de stemmers was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week: 'Klantgerichtheid is nog te veel een woord'....

Klantgerichtheid is nog te veel een woord

Klantgerichtheid is nog te veel een woord

Een gelijkspel leverde de VVP-poll van afgelopen week op. Bijna de helft van de stemmers was het eens met de stelling 'Minister veel te optimistisch over mogelijkheden...

Stelling van de week

Stelling van de week

Driekwart van de stemmers op de VVP-poll afgelopen week is nog niet AVG-compliant. Nu willen we er niet op zweren dat dit het exacte beeld is voor de hele adviessector,...