Tim Schoonbergen likes & unlikes

Tim Schoonbergen 2018

"Veel verzekeringsvormen hebben heel wat meer maatschappelijke relevantie dan allerlei 'hippe' producten/diensten van nog hippere bedrijven met astronomische winstmarges", zegt Tim Schoonbergen, algemeen directeur Nedasco in de rubriek Like & Unlike in de woensdagnieuwsbrief van VVP Online.

Wat gaat er momenteel goed in de financiële sector?

Als gevolg van maatschappelijke druk én scherper toezicht is er binnen de financiële sector veel ten positieve veranderd, daar moeten we eerlijk in zijn. Er is ook een vorm van zelfregulering ontstaan die zijn weerga niet kent en inmiddels erg stevig is verankerd in de bedrijfstak. Dit maakt de vraag over de enorme, niet afnemende toezichtkosten die de consument moet betalen overigens wel weer actueel.

Wat kan er beter in de financiële sector?

We zullen met zijn allen heel hard aan de slag moeten om nieuw talent te interesseren voor een baan in onze sector. Veel verzekeringsvormen hebben heel wat meer maatschappelijke relevantie dan allerlei 'hippe' producten/diensten van nog hippere bedrijven met astronomische winstmarges. We slagen er echter maar niet in om met een goed verhaal over de bühne te brengen hoe we mensen in nood helpen, financiële rust geven aan gezinnen en faillissementen van bedrijven weten te voorkomen.

 

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Tony Dingemanse likes & unlikes

Tony Dingemanse likes & unlikes

"De financiële sector luistert naar de klant van 10 jaar geleden en niet naar de klant van nu." Dat zegt Tony Dingemanse (Projectmanager RISK en InsureApp)...

Verzuimvolmacht De Goudse voor Nedasco

Verzuimvolmacht De Goudse voor Nedasco

De Goudse heeft een verzuimvolmacht verleend aan Nedasco. Manager Inkomen Marco Pos: “De adviseur kan al een premie berekenen voor een verzuimverzekering...

Wim Heeres likes & unlikes

Wim Heeres likes & unlikes

Adviseurs en verzekeraars moeten nóg meer investeren in de onderlinge samenwerking. Dat vindt Adfiz-voorzitter Wim Heeres in de rubriek Like & Unlike...

Bob Stehmann likes & unlikes

Bob Stehmann likes & unlikes

"Technologie en financiële dienstverlening worden steeds vaker gecombineerd met als gevolg directe voordelen in dagelijkse situaties." Dat zegt Bob Stehmann...

Bernardo Walta likes & unlikes

Bernardo Walta likes & unlikes

"Wij, als intermediaire verzekeraar, en de adviseur moeten nog beter gebruikmaken van big data." Aldus Bernardo Walta (De Goudse) in de rubriek Like & Unlike...

Gérard Teurlings likes & unlikes

Gérard Teurlings likes & unlikes

“De vakmens krijgt steeds meer directe invloed bij branche- en beroepsverenigingen. Dat is een goede ontwikkeling”. Aldus Gérard Teurlings, voorzitter...