Uniforme uitvraagformulier WGA ERD vernieuwd

Adfiz

Sinds enige jaren is het uniforme uitvraagformulier van Adfiz de standaard binnen de branche voor het aanvragen van offertes bij aanbieders voor het WGA eigenrisicodragerschap. De afgelopen weken is gewerkt aan het updaten van het formulier, zodat het geschikt is voor de eigenrisicodragerschap per 1 juli 2018 (beslismoment: 1 april 2018). Daarnaast heeft het formulier een aantal andere wijzigingen ondergaan. 

Het uniforme uitvraagformulier WGA ERD is ontwikkeld, zodat adviseurs efficiënt bij meerdere aanbieders tegelijk een offerte kunnen opvragen. Zo wordt het voor de adviseurs eenvoudiger en minder tijdrovend om met hun klant de beste keuze voor een verzekeraar te kunnen maken. Sinds de introductie van het uniforme uitvraagformulier wordt het door alle grote inkomensverzekeraars geaccepteerd. 

Werkgevers kunnen via hun adviseur gebruikmaken van dit uniforme uitvraagformulier van Adfiz.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Vernieuwd uniform uitvraagformulier WGA ERD goedgekeurd

Vernieuwd uniform uitvraagformulier WGA ERD goedgekeurd

De Autoriteit Persoonsgegevens heeft goedkeuring gegeven aan het vernieuwde uniforme uitvraagformulier WGA ERD ontwikkeld door Adfiz. In 2016 heeft de commissie...

Update uniform uitvraagformulier WGA-ERD

Update uniform uitvraagformulier WGA-ERD

Adfiz heeft een update van het uitvraagformulier WGA-ERD beschikbaar gesteld, geschikt voor het eigenrisicodragerschap per 1 juli 2017 (beslismoment: 1 april 2017).  ...

Inkomensverzekeraars accepteren uitvraagformulier WGA erd

Inkomensverzekeraars accepteren uitvraagformulier WGA erd

De belangrijkste inkomensverzekeraars accepteren het door Adfiz ontwikkelde uniform uitvraagformulier voor het eigenrisicodragerschap WGA. De commissie Zorg &...