Upiva springt in op verdwijnende aanstellingen

Maurice Massaar 2017

Serviceprovider Upiva heeft voor het intermediair een alternatief ontwikkeld voor verdwijnende zorgcollectiviteiten en -aanstellingen.

Met het TussenPersoon Concept (TPC) wil de serviceprovider voor Zorg en Inkomen een brug slaan tussen adviseurs en zorgverzekeraars. Upiva heeft aanstellingen bij elf zorgverzekeraar.

Upiva stelt  dat verschillende zorgverzekeraars afscheid nemen van gelegenheidscollectiviteiten. "Deze collectiviteiten zijn uitsluitend gericht op het verlenen van kortingen en bieden verder onvoldoende toegevoegde waarde voor leden en medewerkers. Daarnaast schroeven sommige zorgverzekeraars het aantal aanstellingen flink terug. Veel assurantietussenpersonen zoeken voor 1 januari 2018 naar een passende oplossing voor hun portefeuille en hun verzekerden", zegt directeur Maurice Massaar, die ervaart dat assurantietussenpersonen zich aan het oriënteren zijn op een geschikt alternatief voor hun verzekerden. "De kortingscomponent is voor veel Nederlanders de drijfveer om een bepaald pakket te kiezen. Als het voordeel komt te vervallen, lopen veel verzekerden op jaarbasis al gauw € 100,- mis."


MINDER AANSTELLINGEN

Een ander probleem volgens Massaar is het feit dat verzekeraars het aantal aanstellingen terugschroeven. "Daarmee wordt het bijna onmogelijk voor de adviseur om zijn of haar klanten juist te adviseren. Tussenpersonen zoeken daarom naar een oplossing waarmee zij hun verzekerden vanaf 1 januari 2018 van dienst kunnen zijn."

Lees meer over
Heilbron fuseert met sucsez en upiva

Heilbron fuseert met sucsez en upiva

 Heilbron Groep uit Doetinchem en Sucsez/Upiva met vestigingen in Reeuwijk en Leusden gaan fuseren. Het fusiebedrijf telt 200 medewerkers en is landelijk actief...

Upiva: ook ArboNed in Adviesmodule

Upiva: ook ArboNed in Adviesmodule

Upiva heeft ArboNed toegevoegd aan haar Adviesmodule Sociale Zekerheid.   Op 1 september startte Upiva met de Adviesmodule Sociale Zekerheid (ASZ). Naast de...

Dak en Upiva bieden gratis zorgvergelijkingsmodules

Dak en Upiva bieden gratis zorgvergelijkingsmodules

DAK en Upiva gaan samenwerken waardoor de 1500 leden van de coöperatie gratis zorgvergelijkingsmodules krijgen aangeboden. Via de zorgvergelijkingsmodules kan...

Upiva-module nu ook voor intermediair

Upiva-module nu ook voor intermediair

Upiva stelt haar zorgvergelijkingsmodule nu ook ter beschikking van het intermediair. Vorig jaar is de module voornamelijk ingezet door grote zorgverzekeraars,...