Veldsink Groep neemt Financiële Makelaar over

Veldsink DFM

Veldsink Groep neemt de Financiële Makelaar (plus gelieerde organisaties) over. Peter Komen, oprichter van de Financiële Makelaar neemt eind deze maand afscheid. Harrie-Jan van Nunen wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding.

Familiebedrijf Veldsink Groep bestaat uit: Veldsink Adviesgroep (veertien allround advieskantoren), VCN Verzekeringen (full serviceprovider voor verzekeringen), VCN United Capital (serviceprovider op het gebied van hypotheken) en NBG (landelijk werkend hypotheekadviesketen). In totaal zijn 420 mensen werkzaam bij Veldsink Groep.

De overgang naar een nieuwe eigenaar is voor Peter Komen het moment om afscheid te nemen. “Exact vijftien jaar geleden heb ik De Financiële Makelaar opgericht. Altijd heb ik met veel plezier gewerkt aan het uitbouwen van dit bedrijf, tot de huidige succesvolle formule. Er staat nu een solide organisatie, klaar voor de toekomst. Samen met Veldsink Groep staat De Financiële Makelaar nog sterker voor de uitdagingen van de toekomst! Voor mij is dit, mede gezien mijn leeftijd, een logisch moment om afscheid te nemen.“ De dagelijkse leiding van De Financiële Makelaar komt in handen van Harrie-Jan van Nunen. Bij de Financiële Makelaar zijn  ruim 900 intermediairs aangesloten.

 

Op de foto: Jan Veldsink, John van Gerwen (beiden Veldsink Groep), Peter Komen en Harrie-Jan van Nunen.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
DFM Summerschool weer van start

DFM Summerschool weer van start

Voor het derde jaar organiseert serviceprovider De Financiële Makelaar tijdens de zomermaanden de DFM Summerschool. Dit jaar in samenwerking met de Hypotheek...

Duivels dilemma in de hypotheekpraktijk

Duivels dilemma in de hypotheekpraktijk

Heb jij wel eens meegemaakt dat iemand alleen zaken met je wil doen, onder voorwaarden dat je afwijkt van de normen? Hoe ga je om met dit dilemma? Stap je over je...

Oh nee, weer die AVG!

Oh nee, weer die AVG!

"Nog even en de Algemene verordening gegevensbescherming (AVG) wordt van kracht! En met de deadline in zicht lijkt iedereen ineens in rep en roer. En dat lijkt vreemd,...

Munt in assortiment De Financiële Makelaar

Munt in assortiment De Financiële Makelaar

De Financiële Makelaar heeft het aanbod van Munt Hypotheken opgenomen in zijn assortiment. “Dit betekent dat ongeveer 600 nieuwe tussenpersonen ons...

Zaaien tijdens het oogsten

Zaaien tijdens het oogsten

“Als wij zouden doen wat de markt doet, hadden wij hier niet gezeten.” Dat zeggen broer en zus Henri en Jeannette Veldsink van Veldsink Adviesgroep...

Grotere slagingskans op bindend hypotheekaanbod voor zzp'ers

Grotere slagingskans op bindend hypotheekaanbod voor zzp'ers

De Financiële Makelaar, FlexFront en VCN United Capital hebben de Inkomensanalyse voor zelfstandig ondernemers geïntroduceerd, een scan waarmee adviseurs...