VKG helpt adviseur bij hersteladvies

VKG en BPC (Peter van der Linde en Ron Roozeboom)

VKG helpt adviseurs bij het verplichte hersteladvies inzake beleggingsverzekeringen. De aangesloten kantoren krijgen korting op de software van BeleggingsPolisCheck en kunnen desgewenst polisanalyses laten verzorgen door VKG.
 

“We merkten dat veel van onze relaties aanhikken tegen het hersteladvies”, zegt directeur Peter van der Linde van VKG. “Men weet dat het moet en wil het ook doen, maar men loopt tegen praktische problemen aan. Zoals capaciteit, kosten en de praktische invulling van het advies. De software van BeleggingsPolisCheck is een uitstekend instrument: wij werken er sinds kort ook mee. Onze relaties kunnen de software via VKG met een interessante korting aanschaffen.”

VKG is hiervoor een samenwerking aangegaan met BeleggingsPolisCheck (BPC). Het eerste jaar betalen VKG-relaties geen 750 euro maar 600 euro voor een gebruikslicentie. Ook kunnen ze de software eerst vier weken gratis en zonder verplichtingen proberen, inclusief toegang tot de ondersteuning van de helpdesk van BPC. Adviseurs die geen tijd hebben om de analyses zelf te maken kunnen dit voor 50 euro per dossier uitbesteden aan VKG.

In november organiseert VKG drie informatiebijeenkomsten, waar onder meer wordt ingegaan op het hersteladvies, de techniek van beleggingspolissen en de analyse ervan voor concrete verbeteringen voor de klant. “Daarnaast willen we de commerciële mogelijkheden van het hersteladvies bij onze relaties onder de aandacht brengen”, aldus Van der Linde.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Focus thema van nieuw VKG Podium

Focus thema van nieuw VKG Podium

VKG Podium heet het nieuwe netwerkevenement dat VKG op 27 september organiseert. Ook adviseurs die nog niet samenwerken met de serviceprovider zijn welkom.  Het...

Roadshow VKG beantwoordt AVG-vragen adviseurs

Roadshow VKG beantwoordt AVG-vragen adviseurs

"Hoe lang mag/moet ik persoonsgegevens bewaren en hoe verhoudt zich dat tot mijn zorgplicht? Met wie moet ik allemaal een verwerkersovereenkomst sluiten?" Dat waren...

Lloyds in zee met VKG

Lloyds in zee met VKG

Lloyds Bank en VKG zijn een samenwerking aangegaan voor hypotheken. Michiel van der Linde (Lloyds Bank): “Wij zien dat financieel advieskantoren zich steeds...

VKG stopt met rijgedragpolis

VKG stopt met rijgedragpolis

VKG is gestopt met de pay-how-you-drive autoverzekering ‘Jouw eerste autoverzekering’. Naar eigen zeggen is het tijdelijk. VKG gaat zich de komende...

VKG: totaalpolis voor de bouw

VKG: totaalpolis voor de bouw

VKG heeft de Bouw Polis gelanceerd. Dit in samenwerking met RI Verzekeringen. De verzekering combineert CAR, ontwerpaansprakelijkheid en aansprakelijkheid. De schadeafhandeling...

VKG lanceert Cyberprotect.nl voor consumenten

VKG lanceert Cyberprotect.nl voor consumenten

VKG heeft www.cyberprotect.nl gelanceerd, een site voor consumenten met informatie over de Cyber Protect verzekering, een product van AXA Assistance. Eric-Jan van...