VKG helpt adviseur bij hersteladvies

VKG en BPC (Peter van der Linde en Ron Roozeboom)

VKG helpt adviseurs bij het verplichte hersteladvies inzake beleggingsverzekeringen. De aangesloten kantoren krijgen korting op de software van BeleggingsPolisCheck en kunnen desgewenst polisanalyses laten verzorgen door VKG.
 

“We merkten dat veel van onze relaties aanhikken tegen het hersteladvies”, zegt directeur Peter van der Linde van VKG. “Men weet dat het moet en wil het ook doen, maar men loopt tegen praktische problemen aan. Zoals capaciteit, kosten en de praktische invulling van het advies. De software van BeleggingsPolisCheck is een uitstekend instrument: wij werken er sinds kort ook mee. Onze relaties kunnen de software via VKG met een interessante korting aanschaffen.”

VKG is hiervoor een samenwerking aangegaan met BeleggingsPolisCheck (BPC). Het eerste jaar betalen VKG-relaties geen 750 euro maar 600 euro voor een gebruikslicentie. Ook kunnen ze de software eerst vier weken gratis en zonder verplichtingen proberen, inclusief toegang tot de ondersteuning van de helpdesk van BPC. Adviseurs die geen tijd hebben om de analyses zelf te maken kunnen dit voor 50 euro per dossier uitbesteden aan VKG.

In november organiseert VKG drie informatiebijeenkomsten, waar onder meer wordt ingegaan op het hersteladvies, de techniek van beleggingspolissen en de analyse ervan voor concrete verbeteringen voor de klant. “Daarnaast willen we de commerciële mogelijkheden van het hersteladvies bij onze relaties onder de aandacht brengen”, aldus Van der Linde.

Lees meer over
VKG omarmt producten Dazure

VKG omarmt producten Dazure

VKG heeft haar productenpallet uitgebreid met de GewoonIdee Nabestaandenverzekering en de GoedIdee Nabestaandenverzekering van Dazure. Dazure uit Breda is een bijzondere...

Vkg: zomeractie 'hypotheken & kredieten'

Vkg: zomeractie 'hypotheken & kredieten'

VKG houdt een zomeractie in verband met de vernieuwing per 1 augustus van VKG Hypotheken & Kredieten. VKG op haar website: "Vanaf 1 augustus tot en met...

Pay-how-you-drive polis van vkg

Pay-how-you-drive polis van vkg

VKG heeft een pay-how-you-dreve autoverzekering ontwikkeld die het rijgedrag volgt en bedoeld is voor jonge automobilisten. In de nieuwsbrief van VKG wordt de polis...

VKG benoemt directeuren

VKG benoemt directeuren

Binnen de sectordirectie van VKG zijn voor twee belangrijke aandachtgebieden directieleden benoemd. VKG verwacht met deze aanpassingen haar dienstverlening nog verder...

Vkg ook gestopt met noclaimstarter

Vkg ook gestopt met noclaimstarter

VKG is ook gestopt met het aanbieden van het product NoClaimStarter®.  VKG maakte eerder al bekend te stoppen met de huismerkproducten VKG-Gezinspakket,...

VKG schrapt aantal huismerkproducten

VKG schrapt aantal huismerkproducten

Service provider VKG schrapt een aantal huismerkproducten. Reden, volgens een intermediairmailing: onvoldoende rendement. VKG: "Eén of meer relaties...