Voogd & voogd: nieuwe versie 'Uw eigen app, Polismap'

Voogd & Voogd (personeel)

Voogd & Voogd heeft de nieuwste versie van 'Uw eigen app, Polismap' geïntroduceerd.

 

Met de app kunnen klanten hun persoonlijke gegevens en polissen beheren, schade melden, een hersteller zoeken en direct contact leggen met de adviseur of de hulpdiensten. De adviseur heeft de mogelijkheid om polissen die niet bij Voogd & Voogd lopen ook in de Polismap te plaatsen, zodat zijn klant een totaaloverzicht heeft.

Voogd & Voogd: "Dat de smartphone en tablet een steeds belangrijkere rol innemen in de financiële dienstverlening blijkt onder andere uit gebruikscijfers van de bancaire apps. Voor veel kantoren is de investering in een app met voldoende functionaliteiten echter te hoog. Voogd & Voogd maakt het voor adviseurs mogelijk om zonder extra kosten hun klanten een volwaardige app aan te bieden. De adviseur blijft ook bij mobiel verzekeren een centrale rol vervullen. Als de klant bijvoorbeeld een wijziging in de app doorgeeft, wordt de adviseur hiervan direct op de hoogte gesteld. De app is daarom een belangrijk communicatiemiddel voor klant en adviseur."

Voogd & Voogd zegt te geloven in de combinatie van kantoorefficiency en servicebeleving. De serviceprovider neemt trends als mobiel internet dan ook bijzonder serieus en blijft investeren in automatisering waarbij de adviseur het uitgangspunt is.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Partnership NN en Voogd & Voogd

Partnership NN en Voogd & Voogd

Nationale-Nederlanden en Voogd & Voogd willen vanaf de zomer van 2018 samenwerken op het gebied van particuliere schadeverzekeringen. NN blijft risicodrager...

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Het vorige artikel van onze hand in een VVP-uitgave, sloten wij af met de woorden: ‘Wij zien de toekomst zonnig tegemoet’. Dat doen we nog steeds....

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, de Hypotheekadviseur en de Krediet Makelaar zijn de best presterende serivceproviders van 2017, zo blijkt uit onderzoek van Bureau...

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Iinvesteringsmaatschappij Five Arrows Principal Investments (onderdeel  Rothschild Merchant Banking) neemt een belang in Voogd & Voogd. Aandeelhouders Bencis...

We staan nog maare staan nog maar aan het begin

We staan nog maare staan nog maar aan het begin

De deelnemers aan het ronde tafel gesprek over Business support zijn enthousiast over de opmars van chatbots en geautomatiseerde vormen van adviesondersteuning....

Uw human touch is van  toegevoegde waarde

Uw human touch is van toegevoegde waarde

Termen als big data, artificial intelligence, roboadvies en chatbots worden de laatste tijd in één adem genoemd. Het verder digitaliseren van uw...