Voogd & voogd: nieuwe versie 'Uw eigen app, Polismap'

Voogd & Voogd (personeel)

Voogd & Voogd heeft de nieuwste versie van 'Uw eigen app, Polismap' geïntroduceerd.

 

Met de app kunnen klanten hun persoonlijke gegevens en polissen beheren, schade melden, een hersteller zoeken en direct contact leggen met de adviseur of de hulpdiensten. De adviseur heeft de mogelijkheid om polissen die niet bij Voogd & Voogd lopen ook in de Polismap te plaatsen, zodat zijn klant een totaaloverzicht heeft.

Voogd & Voogd: "Dat de smartphone en tablet een steeds belangrijkere rol innemen in de financiële dienstverlening blijkt onder andere uit gebruikscijfers van de bancaire apps. Voor veel kantoren is de investering in een app met voldoende functionaliteiten echter te hoog. Voogd & Voogd maakt het voor adviseurs mogelijk om zonder extra kosten hun klanten een volwaardige app aan te bieden. De adviseur blijft ook bij mobiel verzekeren een centrale rol vervullen. Als de klant bijvoorbeeld een wijziging in de app doorgeeft, wordt de adviseur hiervan direct op de hoogte gesteld. De app is daarom een belangrijk communicatiemiddel voor klant en adviseur."

Voogd & Voogd zegt te geloven in de combinatie van kantoorefficiency en servicebeleving. De serviceprovider neemt trends als mobiel internet dan ook bijzonder serieus en blijft investeren in automatisering waarbij de adviseur het uitgangspunt is.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Hechtere samenwerking Voogd & Voogd en Van Bruggen Adviesgroep

Hechtere samenwerking Voogd & Voogd en Van Bruggen Adviesgroep

Voogd & Voogd gaat het grootste gedeelte van de verzekeringen van Van Bruggen Adviesgroep onder haar hoede nemen. Na de focus op hypotheken wil Van Bruggen...

Voogd & Voogd Groep neemt Diks Verzekeringen over

Voogd & Voogd Groep neemt Diks Verzekeringen over

Het bemiddelingsbedrijf van VSP in Oud-Beijerland, onderdeel van de Voogd & Voogd Groep, neemt alle aandelen over van Diks Verzekeringen uit IJsselstein. De...

Voogd Open: 126 mille voor Prinses Máxima Centrum

Voogd Open: 126 mille voor Prinses Máxima Centrum

Tijdens de elfde editie van het Prinses Máxima Centrum Voogd Open is een recordbedrag van 126.000 euro bijeengebracht. Achttien teams van verzekeraars,...

Partnership NN en Voogd & Voogd

Partnership NN en Voogd & Voogd

Nationale-Nederlanden en Voogd & Voogd willen vanaf de zomer van 2018 samenwerken op het gebied van particuliere schadeverzekeringen. NN blijft risicodrager...

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Het vorige artikel van onze hand in een VVP-uitgave, sloten wij af met de woorden: ‘Wij zien de toekomst zonnig tegemoet’. Dat doen we nog steeds....

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, de Hypotheekadviseur en de Krediet Makelaar zijn de best presterende serivceproviders van 2017, zo blijkt uit onderzoek van Bureau...