Voogd & Voogd verkocht aan investeerder Bencis

Bas de Voogd

Voogd & Voogd heeft een meerderheidsbelang verkocht aan Bencis Buy Out Fund IV (Bencis).

Voogd & Voogd wenst met deze samenwerking haar dienstverlening verder uit te breiden en te optimaliseren. Bas de Voogd, CEO van Voogd & Voogd: “Komende jaren wordt het steeds belangrijker goede tools voor onze aangesloten bemiddelaars te ontwikkelen en zo steeds meer van hun administratie over te nemen, zodat zij zich volledig kunnen richten op adviseren en bemiddelen. Een samenwerking met een onafhankelijke en financieel daadkrachtige partner kan hieraan een goede bijdrage leveren.”

"Bencis is een investeringsmaatschappij en investeert in solide bedrijven, die geleid worden door een ervaren en ambitieus management", aldus Voogd& Voogd. De directie van Voogd & Voogd wijzigt dan ook niet; Bas de Voogd en Michael de Nijs blijven als directie verantwoordelijk voor Voogd & Voogd en tevens als aandeelhouder betrokken bij de onderneming.
Operationeel verandert er nu niets, ook niet voor de ruim 260 betrokken personeelsleden, aldus De Voogd. Zowel de vestiging in Middelharnis als Roosendaal, waar binnenkort een nieuw pand betrokken wordt, blijven bestaan. “Onze organisatiestructuur is plat en zeer efficiënt ingericht, met een stevig middenkader en zeer betrokken medewerkers. Samen met Bencis kunnen wij nog beter inspelen op de groeikansen en veranderingen in de markt.”
 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Voogd & Voogd Groep neemt Diks Verzekeringen over

Voogd & Voogd Groep neemt Diks Verzekeringen over

Het bemiddelingsbedrijf van VSP in Oud-Beijerland, onderdeel van de Voogd & Voogd Groep, neemt alle aandelen over van Diks Verzekeringen uit IJsselstein. De...

Voogd Open: 126 mille voor Prinses Máxima Centrum

Voogd Open: 126 mille voor Prinses Máxima Centrum

Tijdens de elfde editie van het Prinses Máxima Centrum Voogd Open is een recordbedrag van 126.000 euro bijeengebracht. Achttien teams van verzekeraars,...

Partnership NN en Voogd & Voogd

Partnership NN en Voogd & Voogd

Nationale-Nederlanden en Voogd & Voogd willen vanaf de zomer van 2018 samenwerken op het gebied van particuliere schadeverzekeringen. NN blijft risicodrager...

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Slimme technologie helpt klanten vooruit

Het vorige artikel van onze hand in een VVP-uitgave, sloten wij af met de woorden: ‘Wij zien de toekomst zonnig tegemoet’. Dat doen we nog steeds....

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, de Hypotheekadviseur en de Krediet Makelaar zijn de best presterende serivceproviders van 2017, zo blijkt uit onderzoek van Bureau...

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Iinvesteringsmaatschappij Five Arrows Principal Investments (onderdeel  Rothschild Merchant Banking) neemt een belang in Voogd & Voogd. Aandeelhouders Bencis...