Voogd & Voogd verkocht aan investeerder Bencis

Bas de Voogd

Voogd & Voogd heeft een meerderheidsbelang verkocht aan Bencis Buy Out Fund IV (Bencis).

Voogd & Voogd wenst met deze samenwerking haar dienstverlening verder uit te breiden en te optimaliseren. Bas de Voogd, CEO van Voogd & Voogd: “Komende jaren wordt het steeds belangrijker goede tools voor onze aangesloten bemiddelaars te ontwikkelen en zo steeds meer van hun administratie over te nemen, zodat zij zich volledig kunnen richten op adviseren en bemiddelen. Een samenwerking met een onafhankelijke en financieel daadkrachtige partner kan hieraan een goede bijdrage leveren.”

"Bencis is een investeringsmaatschappij en investeert in solide bedrijven, die geleid worden door een ervaren en ambitieus management", aldus Voogd& Voogd. De directie van Voogd & Voogd wijzigt dan ook niet; Bas de Voogd en Michael de Nijs blijven als directie verantwoordelijk voor Voogd & Voogd en tevens als aandeelhouder betrokken bij de onderneming.
Operationeel verandert er nu niets, ook niet voor de ruim 260 betrokken personeelsleden, aldus De Voogd. Zowel de vestiging in Middelharnis als Roosendaal, waar binnenkort een nieuw pand betrokken wordt, blijven bestaan. “Onze organisatiestructuur is plat en zeer efficiënt ingericht, met een stevig middenkader en zeer betrokken medewerkers. Samen met Bencis kunnen wij nog beter inspelen op de groeikansen en veranderingen in de markt.”
 

Lees meer over
Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, Hypotheekadviseur en Krediet Makelaar beste serviceproviders

Voogd & Voogd, Flexfront, de Hypotheekadviseur en de Krediet Makelaar zijn de best presterende serivceproviders van 2017, zo blijkt uit onderzoek van Bureau...

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Erik de Voogd weg als aandeelhouder bij Voogd & Voogd

Iinvesteringsmaatschappij Five Arrows Principal Investments (onderdeel  Rothschild Merchant Banking) neemt een belang in Voogd & Voogd. Aandeelhouders Bencis...

"Beste financiële software van Adviesbox, Klik & Sluit en Online pro"

"Beste financiële software van Adviesbox, Klik & Sluit en Online pro"

De financiële software van Adviesbox, Klik & Sluit en Online Pro worden het hoogst gewaardeerd door het intermediair, zo blijkt uit het onderzoeksrapport...

Voogd & Voogd koopt Vandien Service Provider

Voogd & Voogd koopt Vandien Service Provider

Voogd & Voogd heeft overeenstemming bereikt met de eigenaren van Vandien Service Provider (VSP) over de overname van alle aandelen. Bij VSP werken veertig mensen....

Voogd & Voogd en Delta Lloyd beklinken samenwerking

Voogd & Voogd en Delta Lloyd beklinken samenwerking

Afgelopen vrijdag is de samenwerking tussen Delta Lloyd en Voogd & Voogd bekrachtigd. Per 1 januari richt de serviceprovider een nieuw bedrijf op, onder Delta...

Nauwe samenwerking Delta Lloyd en Voogd & Voogd

Nauwe samenwerking Delta Lloyd en Voogd & Voogd

Delta Lloyd en Voogd & Voogd gaan intensief samenwerken op het gebied van schadeverzekeringen. De serviceprovider richt hiervoor een nieuw bedrijf op, onder...