VVP 75 jaar!

VVP 75 jaar logo Twitter

VVP bestaat in 2018 75 jaar. Regelmatig zal de redactie aan dit heuglijke feit aandacht besteden. 

Ondanks het bereiken van de respectabele leeftijd van 75 (alhoewel, is dat tegenwoordig oud, 70 is toch het nieuwe 40?!), bruist VVP van leven. Uiteraard verschijnen magazine en nieuwsbrief ook in 2018 als vertrouwd. Daarnaast staan al weer verschillende events in de steigers. Waaronder het event Bijzondere Risico's op 28 maart, de Dag van het Topadvies op 20 juni en het Kennisevent Inkomen op 19 september.

VVP werd medio 1943 opgericht als Vereenigde Verzekeringspers. Als gevolg van de papierschaarste tijdens de oorlog gingen toen drie bladen samen: De Polis, Het Vakblad voor het Assurantiewezen voor Nederland en België en het Algemeen Assurantieblad Zonneschijn. VVP is altijd een onafhankelijke uitgave geweest en vaart die koers nog steeds onder de huidige eigenaar.

Lees meer over
Uit 75 jaar VVP: bestrijding uitlaatgas door artsen

Uit 75 jaar VVP: bestrijding uitlaatgas door artsen

Hoezo is luchtvervuiling iets van nu? Uit de VVP van 29 januari 1971: "De Vereniging van Artsen Automobilisten gaat de strijd aanbinden tegen de luchtverontreiniging...

Uit 75 jaar VVP: Groningen wil schadevergoeding voor bodemdaling

Uit 75 jaar VVP: Groningen wil schadevergoeding voor bodemdaling

Regelmatig publiceren we in dit jaar waarin VVP 75 jaar bestaat stukjes uit oude VVP's. Heb nou niet het idee dat de problemen in Groningen maandag (zware aardbeving)...